Keď sa objaví Meghan, nevesta nemá šancu! Stane sa to aj na svadbe Eugenie?

Už o pár dní, 12. októbra, sa vo Windsore uskutoční ďalšia kráľovská svadba. Pred oltár sa postaví princezná Eugenie a jej snúbenec, Jack Brooksbank.

08.10.2018 17:00
Meghan Foto: ,
Vojvodkyňa Meghan prišla na svadbu Charlieho van Straubenzeeho a Daisy Janksovej.
debata

Obrad sa uskutočná v kaplnke svätého Juraja, teda presne na tom istom mieste, kde si v máji povedali „áno“ Meghan s princom Harrym.

Otázkou však zostáva, či to bude práve princezná Eugenie, kto bude najväčšou hviezdou jej svadobného dňa. Celkom ľahko sa môže stať, že práve prítomnosť vojvodkyne Meghan výrazne uberie zo záujmu o nevestu. Nestalo by to prvý raz.

V auguste, presne na svoje 37. narodeniny, sa Meghan zúčastnila spolu s manželom na svadbe Charlieho van Straubenzeeho a Daisy Jenksovej. No nebola to nevesta, ale práve Meghan, ktorá sa tešila najväčšej pozornosti na mieste konania svadby – vo Frenshame, asi 64 kilometrov juhozápadne od Londýna. Meghan vtedy na svadbu zvolila model značky Club Monaco v hodnote 400 libier. A hoci sa snažila z davu veľmi nevytŕčať, ani voľbou tmavých farieb sa jej to nepodarilo.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na svadbe... Foto: SITA/AP, Joe Giddens
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na svadbe Charlieho van Straubenzeeho.

V júli sa kráľovská dvojica objavila na svadbe Harryho sesternice, Celie McCorquodaleovej (29) a Georgea Woodhousea. Prominentná svadba sa konala v kostole v Rochforde a Meghan na ňu zvolila model luxusnej značky Oscar de la Renta, hlavu jej zdobil biely fascinátor.

Meghan Markle a Prince Harry na svadbe Harryho... Foto: Profimedia
Meghan Markle a Prince Harry Meghan Markle a Prince Harry na svadbe Harryho sesternice Celie McCorquodaleovej.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Windsor #princezná Eugenie #vojvodkyňa Meghan