Luka Modrič ako hrdý otec! Aha, aké má rozkošné ratolesti, predviedli sa v gala

25.09.2018 15:00

Aj slávni futbalisti sa radi pochvália svojimi potomkami.

Pravidelne to robí Portugalčan Cristiano Ronaldo, ktorý je hrdým 4-násobným otcom. Jeho najstarší syn ho minulý rok sprevádzal aj na vyhlásení ankety Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) o najlepšieho hrá­ča.

Najlepším hráčom roka 2018 podľa Medzinárodnej...
Najlepším hráčom roka 2018 podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) sa stal Chorvát Luka Modrič, triumfoval v ankete The Best. Po jeho boku sa z trofeje teší jeho rodina - manželka Vanja Bosnic, syn Ivano a dcéra Ema. a Autor: SITA/AP, Frank Augstein

Tento rok však prvenstvo patrilo Chorvátovi Lukovi Modričovi z Realu Madrid, ktorý sa podobne ako predtým Cristiano Ronaldo, o svoj triumf v ankete podelil aj so svojimi najbližšími. Pred fotografmi na pódiu aj v zákulisí si s ním zapózovala jeho manželka aj ich dve ratolesti. „Je to aj trofej mojej rodiny, pretože bez nej by som sa nikdy nedostal tam, kde som teraz,“ povedal ocenený hráč na pódiu v „Royal Festival Hall“ v Londýne.

Najlepším hráčom roka 2018 podľa Medzinárodnej...
Najlepším hráčom roka 2018 podľa Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) sa stal Chorvát Luka Modrič, triumfoval v ankete The Best. Po jeho boku sa z trofeje teší jeho rodina - manželka Vanja Bosnic, syn Ivano a dcéra Ema. a Autor: Reuters, JOHN SIBLEY

33-ročný hráč sa spokojne usmieval počas galavečera po boku sbojej peknej manželky, Vanji Bosničovej, ktorú si zobral za manželku v roku 2010, po štyroch rokoch randenia, dvojica spolu vychováva tri ratolesti. Slávneho otca v Londýne však sprevádzali iba dve z nich – najstarší syn Ivano (8 rokov) a dcéra Ema (5). Najmaldší potomok Modriča, dcéra Sofia, prišla na svet len nedávno, v októbri 2017. Ani nie ročné dieťa tak rodičia ešte pred objektívy nepriniesli.

Svoju rodinku v Londýne predviedol aj Brazílčan...
Svoju rodinku v Londýne predviedol aj Brazílčan Marcelo, hráč Realu Madrid. Autor: Reuters, Frank Augstein

Svoju rodinku v Londýne predviedol aj Brazílčan Marcelo, hráč Realu Madrid. Pred objektívmi ho sprevádzala manželka, Clarice Alves a ich dve ratolesti – Enzo (9) a Liam (3).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Londýn #deti #Luka Modrič #The best
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepoľavujte zo svojich nárokov, bude to pre vás len krok späť.
Pri cieli sa nikdy nevzdávajte, môžete...

+ Sami ste si strojcom vlastného šťastia, preto dobre premýšľajte.
Nerobte v práci rozbroje, nakoniec budete...