27 kilogramov je fuč! Blake Lively sa chváli super postavičkou

14.02.2018 17:00
Blake Lively
Herečka Blake Lively. Autor: ,

30-ročná harečka Blake Lively musela po druhom tehotenstve tvrdo drieť, aby zhodila to, čo za desať mesiacov nabrala.

Po dvoch tehotenstvách sa herečka Blake Lively dopracovala opäť k svojej pôvodnej postave. 14 mesiacov po pôrode druhej dcéry Ines hrdo prezentuje svoje „staronové“ telo na Instagrame.

V čiernej podprsenke a čiernych legínach pózuje v telocvični spolu s jej trénerom Donom Saladinom. „Ukázalo sa, že 27 kilogramov sa nezbavíte tým, že scrollujete po Instagrame a rozmýšľate, prečo nevyzeráte ako bikiny modelka,“ napísala vtipne pod záber.

Práve spomínaný tréner jej dopomohol k svelej postave, za čo mu je herečka vďačná. Don Saladino je obľúbeným fitnes-trénerom nielen medzi celebritami žijúcimi v New Yorku, ale aj medzi profesionálnymi športovcami. Okrem Blake Lively medzi jeho slávnych klientov patrí aj krásna Scarlett Johansson. „10 mesiacov naberania na hmotnosti, 14 mesiacov zhadzovania,“ napísala pod foto.

Aplikáciu trénera Dona Saladina si môžete stiahnuť aj vy a cvičiť presne tak, ako Blake Lively. Celebritný tréner má na svojej stránke medzi klientami aj mužské hviezdy ako Hugh Grant, Ryan Gosling či Liev Schreiber.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tréning #postava #cvičenie #Blake Lively
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Budete trpieť nielen vy ak neprestanete so svojimi zlozvykmi.
Teraz ste skúsenejší ako vtedy, môžete sa...

+ Obmedzíte mäsové výrobky a začnete jesť viac čerstvej zeleniny.
Musíte sám vedieť kde sa cítite najlepšie...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk