Chris Froome si víťazstvo na Tour de France užil so synom v náručí

, 24.07.2017 09:35
Chris Froom
Víťaz Tour de France, Chris Froome, so synom Kellanom. Autor: ,

Malý blondiačik vyčkával na slávneho cyklistu v cieli Tour de France. Kellan sa potom tešil spolu s otcom, Chrisom Froomom. Pozrite si galériu.

Na radosť športovcov, ktorí sa stanú víťazmi náročných pretekov či zápasov, sa vždy pozerá s ohromným záujmom. Výbuchy emócií po posledných okamihoch maximálneho vypätia sú celkom prirodzeným vyvrcholením pretekov. A inak tomu nebolo ani na sledovanej Tour de France, ktorej víťazom sa stal britský cyklista Chris Froome. A podobne ako iní slávni športovci, ktorí sú otcami, aj on sa o svoju najväčšiu radosť potešil so svojou ratolesťou. V cieli naňho v náručí mamy čakal jeho syn Kellan.

Víťaz Tour de France, Chris Froome, so synom...
Víťaz Tour de France, Chris Froome, so synom Kellanom a manželkou Michelle. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Malý blondiačik vyčkával na slávneho otca spolu s mamou Michelle, no akonáhle ho zbadal za cieľovou páskou, už sa pýtal k nemu do náručia. 32-ročný reprezenrant si okamihy po víťazstve na slávnych pretekoch vychutnal práve s jeho drobcom, zobral ho aj na stupne víťazov.

Christopher Froome sa po pretekoch tešil na rodinu, ktorú, ako povedal v niekoľkých rozhovoroch, poriadne nevidel niekoľko dlhých mesiacov, ktoré strávil na cestách.

Víťaz
		Tour de France, Chris Froome, so
		synom...
Víťaz
		Tour de France Chris Froome so
		synom...
+2Víťaz Tour de France,
		Chris Froome, so
		synom...

Froom sa s manželkou, Michelle Cound, spoznal v roku 2009. V roku 2013 sa zasnúbili a o rok na to sa postavili pred oltár. V decembri 2015 prišlo na svet ich prvé spoločné dieťa, syn Kellan.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tour de France 2017 #Kellan #Chris Froome
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte ani na svoje nohy, po lete sú vysušené a unavené.
Dnes sa intenzívne venujte práci,...

+ Nezabúdajte na lekárov, preventívne prehliadky absolvujte skôr.
Choďte spať, vaše telo si oddýchne a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk