Mirka Kosorínová: Môj syn je najlepší tréner

23.05.2017 09:00

Sympatická tanečnica na beh nezanevrela ani potom, čo sa stala mamou. A na odbehnuté kilometre už dohliada jej syn.

Tanečnica Mirka Kosorínová je mamou syna Miška (rok a pol). A hoci priznáva, že na šport si nenájde už toľko času ako v období, kedy bola bezdetnou, o pohyb núdzu nemá. „Športom už trávim menej času. Po prvé preto, že sa popri Miškovi nabehám viac ako dosť a po druhé, radšej trávim čas so synom než športovaním,“ opisuje sympatická blondínka.

Mirka Kosorínová behá aj so synom Miškom.
Mirka Kosorínová behá aj so synom Miškom. Autor: archív M. K.

Na svoj obľúbený beh však predsa len nezanevrela. Môže totiž behať spolu so synom. „Mám špeciálny bežecký kočík, s ktorým je síce beh o čosi náročnejší, ako keď behám sama, ale zasa so synom je to príjemnejšie,“ opisuje a pokračuje: „Miško v ňom obsedí, pokiaľ sa hýbem. Takže aj preto prestávky neprichádzajú do úvahy. Tým pádom mám so sebou vždy aj dobrého trénera,“ prezrádza s úsmevom. V sobotu, 27. mája, si svoje bežecké schopnosti „otestuje“ počas Retro Run v Bratislave. Nielen dospelí, ale aj ich ratolesti si môžu na podujatí zmerať svoje sily práve v tomto športe.

Kedysi známa tanečnica behávala pravidlene desasť kilmetorv, dnes je to o čosi menej. „Stačí mi celkom päť až osem kilometrov. Asi to bude aj tým, že s bežeckým kočíkom dostanem viac zabrať. Takže maratón môjou aktuálnou métou nie je.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tréner #syn #Mirka Kosorínová #beh
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreháňajte to s alkoholom, liečenie vám tentoraz nepomôže.
Problémy v práci riešte s chladnou hlavou a...

+ Nemračte sa stále, zlá nálada sa môže len stupňovať.
Dobre ste investovali, teraz si môžete užívať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk