Ako sa nalíčiť po 50-ke či 70-ke? Hviezdne dámy z Cannes inšpirujú, no niektoré aj šokujú...

Líčenie hviezd na červenom koberci v Cannes bolo naozaj pestré. A čo dámy, ktoré prekročili päťdesiatku?

17.05.2023 16:00
Uma Thurman Foto: ,
Herečka Uma Thurman na filmovom festivale v Cannes.
debata

Červený koberec otváracieho ceremoniálu filmového festivalu v Cannes prilákal množstvo známych herečiek. Mnohé z nich sú už súčasťou brandže niekoľko dekád a slávne podujatie navštívili mnohokrát. Dnes, aj s pribúdajúcimi rokmi, však stále dokážu zaujať pozornosť médií aj fanúšikov. Niektoré prirodzeným vzhľadom, iné zase priam neuveriteľnou ilúziou večnej mladosti. Líčenie a úprava k tomu, samozrejme, pomáhajú výdatne.

Michael Douglas v sprievode manželky Catherine Zeta-Jonesovej a dcéry Carys Douglasovej Čítajte viac Cannes plné hviezd: Prišiel Depp, Uma Thurman aj sexi modelky, ale všetky oči na... nádhernú dcéru Zeta-Jonesovej a Douglasa

76. ročník a jeho štart si užila napríklad topmodelka Naomi Campbell, ktorá patrí do druhej skupiny. Zdá sa, akoby sa jej tváre vek ani nedotýkal – líčenie pritom vždy stavia na dokonalom a zdravom jase pokožky, dramatických a príťažlivých očiach či plných a šťavnatých perách.

Topmodelka Naomi Campbell na filmovom festivale...
Herečka Helen Mirren na otvorení 76. ročníka...
+4Herečka Uma Thurman na filmovom festivale v...

V prípade Catherine Zeta-Jonesovej sa vizážisti radi hrajú s odtieňmi na jej šatách, aby jej ku nim prispôsobili líčenie. Tentoraz v tehlových tónoch so zlatými a hnedými podtónmi.

Naomi Campbell Čítajte viac Telo v luxusnej róbe za tisíce, tvár bez jedinej vrásky: 52-ročná topmodelka zatienila v Cannes aj o polovicu mladšie

V prípade veteránok ako Catherine Deneuve či Helen Mirren je jasné, že vek ženskú krásu a túžbu hrať sa s módou či vzhľadom, nelimituje. Potvrdila to najmä Mirrenovej voľba modrých kaderí, ktorými doplnila večernú kreáciu Del Core.

Aké boli najvýraznejšie mejkapy a úpravy dám po 50-ke na červenom koberci v Cannes? Pozrite sa v galérii.

Carys Zeta Douglas prišla podporiť svojho otca...
Herečka Elle Fanning sa objavila na červenom...
+50Herec Michael Douglas v sprievode manželky...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #móda #Cannes #líčenie #mejkap