V elegantnej blúzke ako vojvodkyňa Kate? Máme 9 tipov, dokonca aj za pár eur

30.11.2020 07:00

Jej odevný štýl je vzorom pre mnoho žien. A právom. Aj cez víkend vojvodkyňa Kate znovu očarila v jednej zo svojich módnych volieb.

Vojvodkyňa Kate  Cambridge sa zúčastnila na...
Vojvodkyňa Kate Cambridge sa zúčastnila na diskusii so sledovateľmi a fanúšikmi sociálnych médií v rámci aktivity Question and Answer (Otázky a odpovede).
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Kensington Palace

Počas krátkeho videa, v ktorom mama troch detí odpovedala na otázky svojich sledovateľov, sa objavila pred kamerou v elegantnej dámskej blúzke s viazačkou okolo krku. Práve takýto drobný detail dokáže výrazne „zamiešať karty“.

Viazačka okolo krku je veľmi ženský a príťažlivý prvok, nesie v sebe eleganciu, ale vďaka možnosti variácií viazania je to tiež tvárny detail. Manželka princa Williama v slivkovo fialovej blúzke pôsobila elegantne, volila klasické viazanie uzla pár centimetrov pod líniou krka.

Plisovaná blúzka s
		viazačkou Mango, predáva
		sa...
Vzorovaná blúzka s
		viazačkou Ted Baker,
		predáva...
+6Čierna blúzka s
		viazačkou Vero Moda, predáva
		sa...

Ako ďalšie voľby sú v hre napríklad uzol uviazaný nižšie (zhruba v oblasti pŕs) či stuhy vychádzajúce z goliera rozviazané a ležérne padajúce na blúzku (prípadne top). Kto sa rád hrá s viazaním, môže vyskúšať rozličné mašle. Samozrejme, v tom prípade ocení viac, ak stuha nie je z jemnej, ale skôr pevnejšej látky.

Blúzky s viazačkou sa dajú nosiť ako samostatný kus odevu (s nohavicami či sukňou alebo pokojne džínsami). Môžete si ich obliecť aj pod elegantné a vypasované sako, prípadne napríklad dať si na ne kardigan alebo svetrík s jemným véčkovým či okrúhlym (no odhalenejším) výstrihom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #móda #inšpirácia #blúzka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotne ste na tom výborne, nemáte sa čoho obávať.
Nenechajte sa zastaviť neprajníkmi, ste silný,...

+ Nenahovárajte si choroby, ktoré v skutočnosti ani z ďaleka nemáte.
Svoju prácu vykonávate poctivo a dobre,...