Rúška a la vojvodkyňa Kate! Jemný vzor očaril, čaká sa na ne týždne

19.10.2020 11:00

Manželku princa Williama vidieť na verejnosti v rúškach značky Amaia. Jemný vzor ich charakterizuje.

Minulý týždeň sa vojvodkyňa Kate ukázala na verejnosti koncom týždňa, kedy navštívila Imperial College London. K modrým šatám z dielne Emilie Wicksteadovej skombinovala rúško značky Amaia. Jemný, modro-biely vzor skvelo korešpondoval so zvolenými šatami manželky princa Williama.

Vojvodkyňa Kate na stretnutí a rodičimi...
Vojvodkyňa Kate na stretnutí a rodičimi predčasne narodených detí na pôde Imperial College v Londýne. Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

Veľmi podobný vzor, no v inej farbe, zakrýval jej tvár aj počas nečakanej návštevy Univerzity v Derby, opäť išlo o rúško z dielne Amaia. Ako sa uvádza na stránke značky, na rúška musia v tomto období zákazníci čakať tri týždne. O ich popularitu sa bezpochyby zaslúžila aj trojnásobná mama Kate – rúška s jemným vzorom, aké nosí Kate, sa dajú kúpiť v cene od 12 do 15 libier.

Vojvodkyňa Kate navštívila Univerzitu v meste...
Vojvodkyňa Kate navštívila Univerzitu v meste Derby, kde sa stretla so študentami prvého ročníka. Autor: SITA/AP

Uprostred augusta zavítala vojvodkyňa Kate detského centra Baby Basics Sheffield. Svoj elegantný look, kedy stavila na biele šaty zdobené čiernymi gombíkmi, doplnila ochranným rúškom. Spomínané rúško značky Amaia, ktoré sa dalo v auguste kúpiť za 15 libier, sa na internete o pár dní vypredalo. Dámy mali pritom záujem o identický vzor, aký predviedla práve vojvodkyňa z Cambridge.

Záber zachytáva vojvodkyňu Kate počas návštevy...
Záber zachytáva vojvodkyňu Kate počas návštevy centra Baby Basics Sheffield. Autor: SITA/AP, Chris Jackson

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #Ruska #kvetinový vzor
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku