0

So vzhľadom experimentovala aj modelka Tereza Bizíková: Pri pohľade na fotky sa musím smiať

, 31.07.2020 09:00
Marek fašiang, tereza bizíková
Modelka Tereza Bizíková a partnerom, hercom Marekom Fašiangom. Autor:

Sympatická modelka Tereza Bizíková opísala, čo sa jej pred rokmi "podarilo".

Leto a s ním spojené horúčavy dávajú zabrať aj pokožke. Slnečným lúčom treba prispôsobiť aj letnú starostlivosť a svoje o tom vie modelka Tereza Bizíková. „Zodpovedne používam najmä opaľovacie krémy s dostatočne vysokým faktorom, pretože na tvári mám trochu problém s pigmentovými škvrnami,“ opísala sympatická partnerka herca Mareka Fašianga, hviezdy seriálu Oteckovia.

Práve v letnom období používa Bizíková menej líčidiel, pleť najmä hydratuje. „Líčidiel používam minimum, skôr viac hydratačných krémov a ak idem von, tak si na pery nanesiem lesk,“ opisuje. Záležať si necháva najmä na obočí. „Práve obočie dokáže urobiť s tvárou naozaj veľa. Ja si spomínam na svoj experiment spred rokov – mohla som mať tak šestnásť a sama som sa pustila do úpravy obočia. Keď sa teraz pozerám na fotografie s mojím tenkým obočím, tak sa musím smiať. Pár mesiacov som potom chodila po svete s takýmto obočím,“ opísala Bizíková.

Obnovujúci krém na
		ruky Beautanicals,...
Obnovujúci šampón
		Beautanicals neobsahuje...
+3Nová dámska vôňa
		Incandesence Enjoy, Avon

Hoci, ako priznala, má takmer bezproblémovú pleť, na pravidelné návštevy kozmetičky sa snaží nájsť si čas. „Čistenie a masáž si doprajem tak raz za dva mesiace. Tým, že nemám nejaké problémy s pokožkou, mi to postačuje.“ Zároveň si však dáva pozor na to, aké prípravky si na pleť nanesie. „Študujem ich zloženie a snažím sa používať v čo najväčšej miere prírodné produkty, vyhýbam sa parabénom a silikónom.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Tereza Bizíková #starostlivosť o pleť #obočie

+ Veľa nezdravých surovín vám bude spôsobovať zdravotné problémy.
Máte pred sebou najlepšiu ponuku práce akú...

+ Nepripúšťajte si, že nie ste úplne fit, vaše telo to potom rýchlo vzdá.
Naučte sa oddeľovať prácu od...