Priehľadné odevy v dámskom šatníku? Budete sexy aj šarmantná, tu sú tipy

, 30.06.2020 07:00

K letu patrí trošku zvodnosti, alebo ak chcete vy sama, pokojne aj trošku viac. Nahá po uliciach chodiť nemusíte, vystačíte si s čiastočne transparentnou výbavou.

Priehľadná dámska blúzka Next, predáva sa za 37...
Priehľadná dámska blúzka Next, predáva sa za 37 eur. Autor: archív značky

Priehľadný materiál dokáže navodiť vábivú atmosféru, ale zároveň ho netreba dávať len do tejto škatuľky. Niekedy totiž transparentné materiály dobre skombinované s podkladovými kusmi odevu (podprsenka, tielko, top) vytvoria žiadaný efekt, s ktorým sa nemusíte obávať vyraziť do práce. Vždy záleží na tom, ako budete priehľadné materiály dávkovať.

Ak je reč o šatách, ktoré majú transparentné napríklad rukáviky, bez problémov v nich môžete absolvovať pracovný pohovor. Pri celopriehľadnom tope, pod ktorý si obliekate len príťažlivú bielizeň a nosíte ho s džínsami či šortkami, bude lepšie ponechať ho len na voľný čas.

Dámska
		transparentná blúzka Liu Jo. Info o
		cene...
Dámska
		blúzka z priehľadného materiálu
		River...
+14Dámsky top s
		priehľadnými rukávmi.
		Predáva...

Práve v lete sa však priesvitné materiály hlásia o slovo viac než inokedy. Je to spôsobené asi aj faktom, že v letnom období mnohí z nás dbajú viac na líniu a nehanbia sa navliecť aj do niečoho odhaľujúcejšieho. A netreba zabúdať ani na praktickú stránku, keď transparentné materiály fungujú aj ako vzdušnejšie a chladivejšie v horúcom počasí.

Veľkej popularite sa pritom v tejto sezóne tešia dámske šaty s transparentnými rukávmi a spodným lemom. Potom sú v hre aj decentné detaily – napríklad saténové topy na ramienkach s lemom z priehľadnej čipky. Do kategórie „see-through“ (vidieť skrz) možno zaradiť aj pletené šaty a topy, o ktorých sme písali už včera. Pozrite si teda naše galérie tipov z oboch kategórií.

Pletené
		šaty Desigual, predávajú sa za
		159,95...
Štrikovaný top Pinko, predáva sa za 180 eur.
+12Pletený top Pinko,
		predáva sa za 165 eur.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#transparentné #priehľadné šaty #leto 2020 #leto
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...