Rihanna radí: Tutoriál na make up bez make-upu v home office

, 21.05.2020 13:00
Speváčka Rihanna na vyhlásení cien British...
Speváčka Rihanna na vyhlásení cien British Fashion Awards. Autor: ,

Rihanna sa najnovšie podelila na YouTube o geniálne rady, postup, ako docieliť úpravu bez make-upu a vyzerať úžasne.

Aj keď pracujeme z domu, sú dni, a možno aj každý, kedy potrebujeme byť upravené, napríklad počas videokonferencie.

Začíname podkladom, ktorý nanesieme na tvár. Následne potrebujeme ďalšie dva skrášľovacie produkty. Lícenku a bronzer. Ako ich však naniesť? Prstom alebo štetcom? Názory sa líšia. „Štetec je pre mňa za normálnych okolností oveľa pohodlnejší, pretože ja som stále v zhone,“ hovorí Rihanna. Poznamenáva však, že jej priateľka Jennifer Rosales, ktorú na videu nevidno, radšej používa prsty. Nech už zvolíte ktorúkoľvek metódu, začnite s bronzerom. Rihanna používa farby „Hunnie Glaze“ a „Amber“. („Keď sa dostanem k čelu, musím naniesť viac, pretože ho mám vysoké,“ smeje sa vo videu).

V ďalšom kroku siahne Rihanna po lícenke, ktorý je k dispozícii v desiatich odtieňoch. Vezme „Petal Poppin“ a aplikuje krúživým pohybom pre vzhľad ružových líčok. Svoj „make up bez make-upu“ ukončí s leskom na pery a jemne prejde po riasách aj riasenkou.

„Pozrite sa, neklamala som, žiadne otlačky prstov, žiadne fľaky.“ Tento make-up je aj pre lenivé a neskúsené. Ideálne na dni, kedy chcete vyzerať dobre, ale do úpravy nechcete investovať veľa času – lebo ho nemáte.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#riasenka #make-up #lícenka #home-office #Rihanna
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku