Vojvodkyňa Kate sa obliekla šik s nízkym rozpočtom! Nohavice nestáli ani 10 eur

29.02.2020 08:00

Luxusné kúsky dizajnérov kontra oblečenie z módnych reťazcov! Manželka princa Williama má v šatníku na výber z oboch.

38-ročná vojvodkyňa Kate sa v stredu ukázala na štadióne v Stratforde, kde ako patrónka podporila podujatie SportsAid. Na bežeckej dráhe sa ukázala odetá do tónov tmavo-zelenej.

Na športovú akciu zvolila nohavice značky Zara a tenisky Marks & Spencer. Práve pre kúsky zo siete Zara sa už v minulosti Kate rozhodla viac razy. Tento raz išlo o skrátené širšie nohavice s vysokým pásom, ktoré sa dali kúpiť za 5,99 libier (7,1 eur). Na stránkach obchodu sú však vypredané.

Vojvodkyňa Kate počas športového podujatia...
Vojvodkyňa Kate počas športového podujatia SportsAid v Londýne - nohavice Zara a tenisky Marks & Spencer. Autor: SITA/AP, Yui Mok

K nohaviciam zvolila manželka princa Williama tenisky Marks & Spencer, ktoré sú v predaji za 29,99 libier (35,6 eur). Tenisky zdobili pruhy v rôznych odtieňoch zelenej a béžovej. Strih nohavíc rafinovane zvýraznil štíhly driek trojnásobnej mamy. K nohaviciam Kate zvolila zelený top.

Vojvodkyňa Kate počas športového podujatia...
Vojvodkyňa Kate počas športového podujatia SportsAid v Londýne. Autor: SITA/AP, Yui Mok

Na záver podujatia si Kate ešte zapózovala na spoločnej fotografii, kedy si obliekla aj svoje obľúbené sako kanadskej značky Smythe v tmovomodrom odtieni. Tento kúsok nosí Kate pravidelne od roku 2011.

Vojvodkyňa Kate  počas športového podujatia...
Vojvodkyňa Kate  počas športového podujatia...
+2Vojvodkyňa Kate  počas športového podujatia...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #šport
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku