Od hlavy po päty v jednej farbe! Trumpová či Lopez, pozrite sa, ako to ide

, 27.11.2019 13:01

Výzva obliecť sa do jednej farby zvyčajne končí pri čiernej. Možno je to osvedčená klasika, ale s farbami je svet predsa len o niečo krajší. Ak nájdete takú, ktorá vám pristane, môžete skúsiť trendovú jednoliatosť.

Ivanka Trump, poradkyňa a dcéra amerického...
Ivanka Trump, poradkyňa a dcéra amerického prezidenta oblečená od hlavy po päty v jednoliatej farbe. Autor: SITA/AP, Evan Vucci

V posledných dňoch sa na akciách a v spoločnosti objavilo niekoľko známych žien, ktoré využili trend jedného odtieňa na odevoch od hlavy až po päty. Ak ide len o kúsok ao sú šaty a lodičky, nie je to až taká náročná výzva, ale čo tak obliecť sa do zimy práve takto?

Zvládnuť sa to dá! A výsledok je skutočne úderný. Potvrdila to napríklad modelka Camila Morrone, ktorá sa pred pár týždňami objavila v New Yorku v tónoch karamelovej farby. Iba o pár dní neskôr zvečnili fotografi aj Ivanku Trumpovú, ktorej slabosť pre odtieň sa rovnako končí v hnedo-béžovej palete.

Dizajnérka, blogerka a influencerka
		Chiara...
Speváčka
		Jennifer Lopez v kreácii
		trblietavého...
+2Modelka Kendall Jenner
		odetá od hlavy po
		päty...

Ako potvrdzujú ďalšie známe dámy, v chladnejšej časti roka sa presadzujú farby ako sivá alebo olivovo-zelená. U speváčky a herečky Jennifer Lopezovej je možné vidieť zaujímavý stylingový trik – výber rovnakej farby, ale odlišných dezénov. Skombinovala tak napríklad trblietavý overal a vlneno-kašmírový kabát, v ktorý navyše lemovali jemné pierka.

V galérii nájdete päticu dám, ktoré stavili na jednoliaty farebný look. Inšpirujte sa s nami.

#zima #trend #jednoliata farba #farba #Camila Morrone
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku