Krásna a oslnivá ako Penelope Cruz? Toto je 10 krokov, ako to skúsiť...

, 09.10.2019 14:30

Herečka Penelope Cruz je krásna dáma, ktorá je vzorom pre mnoho svojich rovesníčok aj mladších žien.

Herečka Penelope Cruz počas príchodu na...
Herečka Penelope Cruz počas príchodu na premiéru filmu "Wasp Network" na 57. filmovom festivale v New Yorku. Autor: TASR/AP, Evan Agostini

Vo veku 44 rokov vyzerá skvelo, ale pritom v sebe stále má šmrnc bežnej ženy, matky a manželky, ktorá nepopiera vek a snaží sa vyzerať dobre s čo najprirodzenejšou starostlivosťou aj prostriedkami.

Na nedávnej premiére filmu Wasp Network na festivale v New Yorku zaujala držiteľka Oscara svojím príťažlivým večerným vzhľadom. Nebol však dramatický, ale skôr jemný a nežný. Dôraz bol kladený na oči, s pridanými umelými mihalnicami a paletou bronzových tónov na viečkach.

Základom je nádherná pleť, o ktorú sa zjavne Cruz stará a nezanedbáva ani oblasť krku či dekoltu. Hoci pochádza zo Španielska a často trávi chvíle na slnku, pokožku chráni. Nielen pomocou krémov so SPF, ale aj produktmi, ktoré bojujú proti vzniku tmavých škvŕn. Okrem toho sa môže táto dáma pýšiť nádhernými vlasmi. A tie sú rovnako ošetrené citlivo a pozorne.

My sme sa inšpirovali vzhľadom hereckej hviezdy a urobili pre vás výber produktov, ktoré by pokojne mohla používať aj ona sama. Čo poviete, trafili sme sa?

Paletka
		intenzívne farebných a dlhotrvajúcich...
Rúž z
		limitovanej edícii značky Chanel, odtieň...
+8Guľôčkový púder
		Giordani Gold Matte Bronze od...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzhľad #starostlivosť #Penelope Cruz #líčenie #krása
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku