10 TOP lookov z cien Emmy! Líčenie nežné, účesy úchvatné, kto zažiaril?

, 23.09.2019 13:00

Vybrali sme pre vás desiatku známych žien, ktoré na nedeľňajších cenách Emmy očarili svojou úpravou. Sú medzi nimi mladé dámy aj zrelé ženy.

K
		ryšavému odlesku vo vlasoch sa hodí
		červený...
Herečka a
		speváčka Zendaya a jej
		hollywoodsky...
+7Herečka Mandy Moore a
		jej zvlnené
		vlasy...

Po červenom koberci sa prechádzali ženy rôznych generácií, ale dobrá správa znie, že čo sa úpravy týka, zrelšie dámy držia krok s mladšími. Ba niekedy ich dokonca zatienia.

Aj tohtoročné ceny Emmy potvrdili, že dôraz sa viac kladie na prirodzenosť. Či už išlo o tú v líčení, kde sa pracovalo napríklad s telovými tónmi rúžov a nahými, béžovými a pudrovými očnými tieňmi (napríklad herečky Emilia Clarke alebo Vera Farmiga. Alebo o prirodzenosť, ba priam až akúsi ležérnosť účesov, ktoré pôsobili uvoľnene a vzdušne, často priam tínedžersky jednoducho (herečka Michelle Williams).

Niektoré dámy, samozrejme, stavili na silnú zbraň ženy – výrazný červený rúž. Holandská herečka Carice van Houten svoj look smerovala priam do gotickej estetiky. Okrem karmínu na perách nechýbali ani výrazné oči a alabstrová pleť.

Zaujala aj inšpirácia „old-school“ Hollywoodom. Divy ako Rita Hayworth či Marilyn Monroe patrili kedysi k ženským idolom a platí to aj dnes. V zjave dám ako Zendaya, Brittany Snow či Mandy Moore bolo cítiť jasnú inšpiráciu týmito ikonami.

V galérii vyššie si pozrite celú desiatku. Nižšie prinášame aspoň trojčlennú ochutnávku.

Mandy Moore

Herečka Mandy Moore a jej zvlnené vlasy...
Herečka Mandy Moore a jej zvlnené vlasy lemujúce tvár s matným líčením a kontúrovaním pomocou mejkapu a korektoru. Perám dominuje matný telový rúž. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Michelle Williams

Herečka Michelle Williams stavila na priam nahé...
Herečka Michelle Williams stavila na priam nahé líčenie s ružovým telovým tónom na perách a veľmi jemne nalíčenými viečkami. Pomocou lícenky sú zvýraznené lícne kosti. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Carice van Houten

Holandská herečka Carice van Houten stavila na...
Holandská herečka Carice van Houten stavila na priam gotický look. S výrazným líčením pier a svetou pokožkou. Oči boli zdôraznené tmavšími tieňmi a nahusto nalíčenými mihalnicami. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Michelle Williams #Mandy Moore #líčenie #Emmy 2019 #Emmy #Emilia Clarke #Carice van Houten
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku