Oblečená podľa Mirky Federerovej! Inšpirujte sa jej štýlom z Wimbledonu

, 16.07.2019 07:00

Krátke či dlhé, no v každom prípade vzorované! Hoci ju často vídať v nohaviciach, šaty patria medzi obľúbený kus garderóby známej slovenskej rodáčky Mirky Federerovej. Potvrdila to aj na Wimbledone.

Mirka Federer počas finále Wimbledonu, v ktorom...
Mirka Federer počas finále Wimbledonu, v ktorom hral jej manžel Roger proti Srbovi Novakovi Djokovicovi. Autor: SITA/AP, Laurence Griffiths

Manželka švajčiarskeho tenistu Rogera Federera, ktorý v nedeľu bojoval o titul, no podľahol Novakovi Djokovicovi, sedela na miestach rodiny pri každom jednom zápase.

Jej podpora pre slávneho športovca je preslávená, ale rovnako sa posledné roky stala rodáčka z Bojníc aj miláčikom objektívov. A pre mnoho žien aj inšpiráciou.

Mirka Federer prichádza na jeden zo zápasov vo...
Mirka Federer prichádza na jeden zo zápasov vo Wimbledone, kde hral jej manžel Roger Federer. V obľúbenej denimovej bunde a šatách so vzorom. Autor: Reuters, TONY O'BRIEN

Bývalá tenistka totiž nie je ženou s ultra štíhlou figúrou a postavou modelky. Od prírody (aj po troch pôrodoch) má prirodzene plnšie a ženské tvary. Hrdo ich vystavuje na obdiv, občas si trošku pomôže strihom so zvýšeným pásom alebo zavinovaním, aby opticky zjemnila oblasť drieku. A darí sa jej to dobre.

Na tohtoročnom Wimbledone sa 41-ročná manželka na plný úväzok objavila v niekoľkých šatových variáciách a potvrdila, že ženám svedčia vzory a farby, nežné detaily v podobe volánikov či čipky a tiež ležérne prvky v podobe denimovej bundičky. Konieckoncov, tú nosila takmer ku každému outfitu. Pozriieť si ich môžete v našej galérii a spolu s nimi vám ponúkame aj 7 kombinácií na šaty a denimový kúsok k nim.

Šaty z
		dielne značky La Martina, info o cene
		v...
Šaty
		značky Mango, info o cene v
		predaji,...
+7Šaty z dielne značky
		Karl Lagerfeld, info
		o...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #móda #wimbledon #trend #Mirka Federer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku