Bodkovaný vzor je nesmrteľný! Inšpirujte sa s nami aj s Ivankou Trump

, 07.06.2019 07:00

Bodkovaný vzor je nevyčerpateľnou inšpiráciou. Cyklicky sa v móde vracia a jeho nežnosť a hravá nálada je ako stvorená na leto.

Biele šaty s čiernymi bodkami od značky...
Biele šaty s čiernymi bodkami od značky Warehouse. Odporúčaná cena je 77 eur. Autor: archív značky

S bodkami sa skutočne môžete vrhnúť do letných dní, ktoré už nastúpili v plnej sile. Vzor sa uplatňuje často na ľahkých šatách, overaloch na ramienkach či voľných blúzkach a tunikách, ktoré ocenia dámy najmä v sparnom počasí.

Najväčšou devízou tohto vzoru je však fakt, že nesie v sebe mladistvý náboj, no pritom sa ho nemusí obávať ani zrelšia dáma. Samozrejme, vždy je to záležitosť patričného stylingu. Vhodne zvolené detaily však dokážu zázraky a povýšia celkový dojem. Napríklad pri tradičnejších šatách s bodkovaným vzorom sa ako vhodné javia najmä farebne výrazné prvky – skúsiť môžete farebné lodičky, sandále, hravé kabelky alebo napríklad aj slamené klobúky či košíkové kabelky v podobnom vyhotovení.

Blúzka s bodkovaným vzorom značky Liu Jo. Info...
Blúzka s bodkovaným vzorom značky Liu Jo. Info o cene hľadajte v predajni. Autor: archív značky

Ak chcete dať bodkám trochu pompéznejší a spoločenskejší nádych, voľte vzory s drobnými bodkami, ktoré skvelo fungujú dokonca aj na večernom oblečení. Dôkazom bola nedávno americká herečka Laura Harrier v červených tylových šatách s čiernymi bodkami. Vyzerala skvelo.

Decentnú a tak trošku biznis verziu zase predvádzala počas nedávnej návštevy Londýny Ivanka Trump. Jej voľba padla na čiernobiely kontrast a elegantné plisovanie na sukni či hravo skombinované vzory na hornej časti modelu. Inšpiráciu aj spomenuté dámy nájdete v našej galérii.

Bodkované letné
		šaty Faithfull the
		brand....
Dámske šaty so sukňou
		na gombíky značky
		Mango,...
+14Ruksak s detailom
		kovových srdiečok,
		ktoré...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#leto #móda #trend #inšpirácia #bodky #bodkovaný vzor
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Správajte sa k svojmu telu s úctou a nedávajte mu nič čo mu len škodí.
Máte ešte veľa času na to aby ste...

+ Spravte pre svoje zdravie to, čo je dôležité, nič nepodceňujte.
Neznepriateľte si ľudí okolo seba, lebo...