Pastelové, káro či zavinovacie: Toto je 24 kabátov sezóny, vyberte si!

, 19.11.2018 07:00

Minulý týždeň sme priniesli inšpiráciu na desiatku tmavých kabátov sezóny. Lenže zima nemusí byť len v temných farbách, aj keď čierna je nadčasová klasika.

Sezóna dámskych kabátov je tu. Viete si vybrať...
Sezóna dámskych kabátov je tu. Viete si vybrať ten správny? Autor: archív Liu Jo

Trendy v kabátoch sú každý rok o niečo inovované – v platnosti však zostáva, že dámy si vyberajú predovšetkým osvedčené strihy, prípadne obľúbené farby alebo vzory. Dobrou správou sú v tejto sezóne napríklad kárované vzory od výmyslu sveta, keďže káro sa stalo jedným z kľúčových trendov sezóny.

V prípade farebnosti sa zase k slovu dostali nežnejšie pastely, ale tiež sýte odtiene jesenného lístia na stromoch, teda vínová, červená, baklažánová, šafránová, žltá alebo tmavá zelená.

V strihoch sa riaďte podľa postavy. Niekomu svedčí predĺžená štíhla silueta, niekto bude vyzerať skvelo v kabáte jemne vrecovitého strihu s posunutou líniou pliec a úzkou fazónkou. Nemusíte sa však báť ani trenčkotových kreácií so zateplením, veľmi elegantné sú zavinovacie kabáty a županové kreácie s výrazným opaskom.

Vždy je však lepšie 24-krát vidieť, ako raz čítať. A tak tu máme pre vás 25 inšpirácií v rozličnom cenovom rozhraní, ktoré zároveň spĺňajú podmienky trendovosti a štýlu na túto sezónu. Nech sa páči.

Kabát z
		falošnej ovčej kožušiny, predáva
		Zara...
Kabát s
		károvaným vzorom, predáva Zara za
		49,95...
+21Dámsky kabát na jeden
		gombík, predáva
		Twinset...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trend #zima #kabát #káro #inšpirácia #farby #tip #falošná kožušina
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V zdravom tele, zdravý duch, ľahšie cvičenie ešte nikomu neublížilo.
Dnes nič neriskujte, nie je na to...

+ Odložte mobilné telefóny a vypnite televíziu, váš zrak trpí.
Peňazí máte dosť, rozumne ich investujte, o...