Influencerky? My už sme, odkazuje Tekelyová s Müllerovou

, 12.11.2018 09:00

Slovíčko influencer je dnes hotový fenomén. Skloňuje sa najmä v súvislosti so sociálnymi sieťami, kde sa z bežných užívateľov stávajú vzory a idoly, sledované tisíckami ľudí.

Kolegyne a kamarátky - Soňa Müllerová (vľavo) a...
Kolegyne a kamarátky - Soňa Müllerová (vľavo) a Emma Tekelyová. Autor: CINEMART

Pre moderátorky a kamarátky Soňu Müllerovú a Emmu Tekelyovú boli dlho sociálne siete záhadou – samotná Müllerová sa im dokonca dlho vyhýbala. Nedávno si však dvojica bývalých hlásateliek založila profil (@mydve), na ktorom zachytáva momentky z akcií či ich spoločnú lásku k móde.

„Vo svojom veku som prepadla Instagramu. Je to taká milá zábava, Instagram je najmä o fotkách. Nemám rada, keď sa tam veľa rozpráva. Skôr sa mi páči, keď sa tam zavesí dobrá fotka s nejakým polovtipným komentom,“ prezradila pre TV Pravda Tekelyová.

S kamarátkou Soňou sa dohodli, že skúsia mať radosť a zábavu práve z toho, čo dnes mnohých ľudí dokonca živí. A tak začali postupne pridávať zábery na svojom konte na Instagrame. Na otázku, aké sú ich ciele a či si myslia, že sa z nich stanú aj novodobé influencerky, odpovedajú v našom videu. Pozrite si ho nižšie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vplyv #Soňa Müllerová #Instagram #influencer #Emma Tekelyová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Trápite sa s prechladnutím, pokúste sa vynechať kávu a zameňte ju za čaj.
Pozor aby ste sa nezaplietli do...

+ Cielená strava vám pomôže vyčistiť organizmus, popremýšľajte nad tým.
Držte sa dnes viac v úzadí, aby ste...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk