Meghan sa podarilo poriadne módne faux pas! A pousmial sa celý svet

25.10.2018 14:30

Manželka princa Harryho strieda jeden model za druhým. A tak sa nemožno čudovať, že nie vždy všetko dopadne na jednotku.

Vojvodkyňa Meghan je počas aktuálnej zahraničnej cesty zrejme najsledovanejšou ženou planéty. A inak tomu nebolo ani v momente, kedy v prievode manžela vystúpila z lietadla v Tonge.

Vojvokyňa Meghan a princ Harry prileteli do Tonga.
Vojvokyňa Meghan a princ Harry prileteli do Tonga. Autor: Reuters, POOL

Na manželke princa Harryho médiá sledujú všetko – účes, mejkap a samozrejme, módne kúsky nevynímajúc. A práve na letisku v Tonge sa usmiatej vojvodkyni podaril poriadny módny trapas, ktorému sa, nanešťastie, prizeral celý svet.

Vojvokyňa Meghan a princ Harry prileteli do...
Vojvokyňa Meghan a princ Harry prileteli do Tonga. Na šatách značky Self-Portrait bola ešte cenovka. Autor: Reuters, PHIL NOBLE

Tehotná Meghan zvolila krásne šaty výraznej červenej farby značky Self-Portrait v hodnote 400 eur, ku ktorým zladila tmavomodré lodičky Manolo Blahnik a kabelku Christian Dior. Na šatách však zostala cenovka, ktorá vytŕčala spod šiat počas jej slávnostného príchodu po červenom koberci.

Vojvokyňa Meghan a princ Harry prileteli
		do...
Vojvokyňa
		Meghan a princ Harry prileteli
		do...
+2Vojvokyňa Meghan a
		princ Harry prileteli
		do...

Meghan sa do červených šiat obliekla počas 90 minút trvajúceho letu z Fidži do Tongy. V lietadle si tak cenovku na šatách nikto nevšimol a manželka princa Harryho sa zrejme nemohla obzerať v zrkadle.

Z Fidži Meghan odlietala v šatách značky Jason Wu.
Z Fidži Meghan odlietala v šatách značky Jason Wu. Autor: Reuters, POOL

Z Fidži Meghan odlietala v tmavozelených šatách Jason Wu, z ktorých sa následne prezliekla práve do červených šiat značky Self-Portrait. Na Fiji mala obuté rovnaké lodičky tmavomodrej farby Manolo Blahnik, v ktorých vystúpila v Tonge z lietadla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #faux pas #Tonga #vojvodkyňa Meghan #cenovka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Správajte sa k svojmu telu s úctou a nedávajte mu nič čo mu len škodí.
Máte ešte veľa času na to aby ste...

+ Vypnite myseľ a urobte si pár dní voľno a nič neriešte.
Dnes vás v práci určite potrebovať nebudú, nemajte...