Argánový olej aj suchý šampón! To sú triky krásy slávnych hviezd

23.10.2018 11:00
Catherine Zeta-Jones vzala na prehliadku svoju...
Herečka Catherine Zeta-Jones so svoju dcérou Carys Zeta Douglas. Autor: ,

Catherine Zeta-Jones, Salma Hayek či vojvodkyňa Meghan - každá z nich má svoje "beauty" tajomstvo, ktoré jej pomáha v starostlivosti o krásu.

Krásna tmavovláska, Catherine Zeta-Jones, nedá dopustiť na argánový olej. Práve ten podľa jej slov zásobuje jej pokožku dôležitými vitamínmi a látkami, zároveň ju ochraňuje aj pred vznikom nových jemných vrások. Je mu verná roky.

Herečka Salma Hayek prišla na premiéru filmu...
Herečka Salma Hayek prišla na premiéru filmu The Hummingbird Project v kreácii Alexander McQueen. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Salma Hayek vyzerá očarajúco aj po päťdesiatke. Čomu vďačí za svoj mladistvý vzhľad? Ako prezradila v niekoľkých rozhovoroch, vyše 15 rokov podstupuje pravidelné detoxikačné kúry, počas ktorých pije niekoľko dní iba šťavy. Výsledok sa vraj dostaví po treťom dni takejto očistnej kúry.

Meghan počas návštevy  Melbourne a šatách...
Meghan počas návštevy Melbourne a šatách austrálskej značky Dion Lee. Autor: Reuters, POOL

Aj o vlasy sa slávne a médiami sledované dámy dôkladne starajú. Výnimkou nie je ani vojvodkyňa Meghan – jej hustá čierna hriva je jej krásnou ozdobou. Jej trikom je pritom suchý šampón – ktorý si do vlasov aplikuje pred ich úpravou. Ako informujú britské médiá, ide o „Dry texturizing Spray“ od značky Oribe za 44 eur.

Molly Sims na otvorení obchodného centra v...
Molly Sims na otvorení obchodného centra v Pacific Palisades. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Pre herečku Molly Sims je nevyhnutnou starostlivosťou každodenná hydratácia – nielen tváre, ale celého tela. Ako uviedla v rozhovore pre magazín InStyle, robila to jej mama a od nej sa to naučila aj ona. Každý deň si na celé telo aplikuje hydratačný krém – a pozornosť venuje najmä krku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#starostlivosť #Catherine Zeta Jones #pokožka #hydratácia #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku