Džínsový komfort podľa topmodelky Hillovej: Máme 7 tipov pre vás!

, 10.10.2018 07:00

Len nedávno sme písali o nesmrteľnej kombinácii saka, džínsov a bieleho topu v podobe blúzky či košele. Zdá sa vám to príliš "nóbl", tak potom sa vám bude páčiť styling topmodelky Taylor Hillovej.

Taylor Hill na premiére filmu Venom v  Los...
Taylor Hill na premiére filmu Venom v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Kráska z mól Victoria's Secret, ktorá patrí medzi hviezdy topmodelingu súčasnosti, nedávno prekvapila na filmovej premiére novinky Venom. Namiesto vyčačkaného stylingu či pompéznych rób totiž stavila na celkom jednoduchý a ležérny imidž.

Hill si vzala na seba jednoduché biele tričko, džínsy s roztrhaným efektom na kolenách a semišové členkové čižmičky. Niekto by si mohol myslieť, že si vlastne len odskočila na nákup potravín, alebo na kozmetiku. Ona však tento look predviedla hrdo na slávnostnej premiére.

Nie, nebudeme vás presviedčať, že na spoločenské podujatia máte chodiť v dotrhaných džínsoch a bielom bavlnenom tope. Práve Hill však ukazuje, ako nadčasovo, komfortne a žensky môže táto kombinácia vyzerať počas bežných dní.

Nie je, samozrejme, jediná. Medzi známymi ženami sa nájde množstvo takých, ktoré podobný styling priam milujú. Základom je nepochybne kvalitné bavlnené tričko aj tie správne džínsy. Sedem párov, v rozličných cenových kategóriách, sme pre vás vybrali aj my, nájdete ich v galérii.

Dámske
		džínsy značky Reserved, predávajú sa
		za...
Dámske
		džínsy značky Pinko, predávajú sa za
		300...
+4Dámske džínsy značky
		Madewell, predávajú sa
		za...
#móda #trend #džínsy #Taylor Hill #jeseň 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Komplikujete si život rôznymi diétami, mali by ste prestať.
Pokúste sa zefektívniť svoju prácu, delegujte...

+ Máte veľa energie, preto si ju pokúste aj niekde vybíjať.
Premyslite si najskôr do čoho idete, až potom...