10 najlepších líčení a účesov televíznych hviezd: Pozrite sa, boli nádherné!

, 21.09.2018 07:00

Nedávne ceny Emmy neboli len oslavou televízneho hereckého triumfu a módy, mnohé dámy ohurovali krásou.

K nej im veľmi často pomáhajú aj špičkoví vizážisti a kaderníci, ktorí sú v časoch sezóny Emmy, ale aj Zlatých glóbusov či Oscarov vyťažení na maximum.

Počas pondelňajšieho vyhlásenia televíznych cien zaujali dámy často dramatickým lookom s inšpiráciou zo zlatej éry Hollywoodu. Čoraz častejšie sa však presadzuje aj trend prirodzenosti a jemnosti. Tá je často v kontraste s bohato zdobenými a luxusnými kreáciami.

Hviezda
		Hry o tróny Emilia Clarke mala na
		sebe...
Sarah
		Paulson sa radí medzi
		najpôvabnejšie...
+7Nádherná ozdoba vo
		vlasoch zo živých
		kvetov...

Posledné roky priniesli do pozornosti výraznejšie a excentrickejšie farebné tóny rúžov či očných tieňov. Bolo to vidieť napríklad na Tracee Ellis Rossovej a jej oranžovo-fuchsiovej kombinácii či napríklad na perách Sarah Paulsonovej.

Naopak trend nahého líčenia vzývala napríklad Emilia Clarke alebo herečka Mandy Moore, ktorej však k žiarivému looku pomohlo použitie bronzera.

Dolu nájdete výber trojice dám z večera Emmy, my sme ich však vybrali rovných desať, medzi nimi napríklad aj Scarlett Johansson či Jessicy Bielovej. Aj s popismi ich „lookov“ si ich pozrite v galérii vyššie.

Evan Rachel Wood

Nádherná ozdoba vo vlasoch zo živých kvetov...
Nádherná ozdoba vo vlasoch zo živých kvetov urobila z herečky Evan Rachel Woodovej jednu z najcitovanejších dám v "beauty" rubrikách. Kvetinová ozdoba držala elegantný chignon. Dramatickejší ráz dodávala potom vzhľadu farba na perách - išlo o brusnicový odtieň. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Mandy Moore

Bronz, prirodzenosť a jemné líčenie - to je...
Bronz, prirodzenosť a jemné líčenie - to je základ vzhľadu herečky Mandy Mooreovej, ktorej vizážista volil veľmi prirodzené odtiene na kolorovanie viečok aj pier. Celkový "leisure" look ešte umocnili nedbalé, akoby plážové vlny vo vlasoch. Po takých túži nejedna dáma. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Sara Paulson

Sarah Paulson sa radí medzi najpôvabnejšie...
Sarah Paulson sa radí medzi najpôvabnejšie seriálové herečky. Jej voľba dramatického čokoládového rúžu v kombinácii so zvýraznenými mihalnicami a nahladko zopnutým copíkom vlasov s medovými odleskami vyzerala skvelo. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Evan Rachel Wood #móda #účes #líčenie #Emmy #trend #Sarah Paulson #Claire Foy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pár dní voľna by vám určite prospelo, možno aj na dovolenke.
Vaša práca sa bez vás nezrúti, myslite...

+ Dnes budete mať ťažký deň, avšak na nikoho sa za to nevyhovárajte.
Neprezrádzajte tajomstvá, ktoré vám...