V otázkach krásy radí aj Sandre Bullockovej! Bez ktorých produktov sa pleť nezaobíde?

, 27.08.2018 09:00
People-Sandra Bullock
Sandra Bullock na premiére filmu "Our Brand is Crisis". Autor: ,

68-ročná Mila Moursi je vyhľadávanou odborníčkou na krásu, ktorú oslovujú aj hollywoodske celebrity, okrem iných napríklad oscarová Sandra Bullock.

54-ročná hviezda sa pýši dokonalou pleťou, hladkou a žiarivou. Bez pravidelnej starostlivosto by niečo také nebolo možné.

Mila Moursi v rozhovore pre austrálske vydanie magazínu Vogue prezradila, na aký produkt nedá dopustiť a prečo. „Na akciách sa ma dámy vždy pýtajú, aký jeden produkt by som si so sebou zobrala na opustený ostrov. A ja im odpovedám – pleťovú vodu. Tento prípravok nielenže pokožku vyčistí, ale stará sa aj o jej pH, čo je v starostlivosti o pleť nesmierne dôležité. Tento produkt je základom každodennej starostlivosti,“ opísala.

Okrem toho nedá dopustiť na dôkladné každodenné čistenie pokožky. „Kožu treba dôkladne vyčistiť, mám na mysli peeling. Mal by byť jemný, ale zároveň dostatočne účinný,“ opísala a dodala: „Peeling zbaví pleť mazu a nečistôt, vďaka čomu pokožka zostane zdravá. Najlepšie je peeling použiť tesne pred spaním, aby sme sa ráno zobudili s čistou pokožkou.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sandra Bullock #peeling #pleťová voda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite robiť veci, na ktoré ste pred tým nemali čas, pokúste sa začať športom.
Mali by ste myslieť na...

+ Premýšľajte nad svojim zdravím, mali by ste sa viac snažiť vylepšiť si ho.
Nebuďte na nadriadených až...