Krásna počas leta? Stačí zdravá pleť, výrazné oči a zvodné pery

, 25.07.2018 12:00
leto, žena, šťastie, úsmev
Rozjasnite vaše leto. Autor:

V lete to s mejkapom netreba nijako preháňať, pokožka je svieža a jemne pobozkaná slnkom.

Nechajte naplno zažiariť svoju prirodzenú krásu a na tvár použite len zopár produktov. Oči zvýraznite špirálou, ktorá dodá riasam objem a očiam iskru. Kvalitná špirála by sa v žiadnom prípade nemala drobiť či rozmazávať a riasy po jej aplikácii by mali byť krásne oddelené.

Rúž v kabelke nosí až približne 80 percent žien nad 15 rokov. Je to pozitívny fakt, pretože rúž dnes nie je iba o pigmentácii pier, ale aj o ich výžive a hydratácii. A tá je potrebná zvlášť v letnom období, kedy slnko pokožku vysušuje viac ako inokedy. Či už zvolíte lesklý efekt, ktorý trvá alebo dokonale matný vzhľad bez vysúšania – rúž vhodne zvolený odtieň vašej tvári určite pomôže.

Matný
		rúž na pery The ONE Super Matte,
		Oriflame
Letné
		pohladenie, upokojujúci a
		hydratačný...
+2Tekutý rúž s matným
		efektom, Avon, 6,90
		eur

Trápiť sa s nanášaním mejkapu počas horúcich dní? Oveľa lepšou voľbou je prirodzene krásna pokožka, ktorá k letu jednoducho patrí. Aby sme sa však mohli mejkapu vzdať, potrebujeme sa pýšiť zdravou pokožkou tváre. Leto je nielen obdobím kúpania, ale aj festivalov a iných akcií, počas ktorých nemáme tak veľa času venovať sa starostlivosti o pokožku. Navyše, takéto akcie dajú našej pokožke poriadne zabrať. Doprajme jej teda aspoň po návrate z letnej akcie zvýšenú starostlivosť, ktorá sa postará o jej prečistenie, výživu a hydratáciu. Siahnite po pleťových maskách podľa typu vašej pokožky. V galérii prinášame inšpirácie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#leto #mejkap #prirodzenosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepoľavujte zo svojich nárokov, bude to pre vás len krok späť.
Pri cieli sa nikdy nevzdávajte, môžete...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...