Müllerová, Novotná i Dubasová! Keď sa zrelé dámy neboja vzorov, je to paráda!

, 19.07.2018 07:00

Na Slovensku je stále akosi zvykom, že od istého veku ženy prestanú používať vzory a farby a stavia skôr na tlmenú a decentnú garderóbu.

Spisovateľka Evita Urbaníková bola
		aj...
Zľava:
		Moderátorka Nora Beňačková,
		speváčka...
+16Herec Róbert Halák a
		jeho partnerka Katka.

Výsledok je niekedy príjemný, občas však zbytočne pridáva roky a upozorňuje na to, o čo sa už postarala matka príroda ročníkom narodenia. Aj preto by sa zrelé ženy nemali obávať mladistvejších strihov či vzorov a vyberať si odevy so zreteľom na to, že si práve ich pomocou môžu pridať nielen na príťažlivosti a štýlovosti, ale tiež vylepšiť to spomenuté „ročníkové“ vydanie.

Na nedávnej premiére filmu Mamma Mia! Here we go again sa objavilo niekoľko vhodných príkladov spomedzi domácich celebrít. My sme vybrali tri nasledovné

Alexandra Novotná – 49 rokov

Známa lekárka sa nepochybne stará o svoj vzhľad aj v priestoroch vlastnej kliniky a má šance otestovať množstvo kozmetických produktov a procedúr. V jej prípade však tiež platí, že má veľmi pekne tvarované ramená, paže aj oblasť krku a môže si dovoliť odhaliť ich. Stávka na prúžkovaný vzor nie je síce zvlášť originálna, ale model šiat je príťažlivý a dokonale vystihuje letnú atmosféru. Novotnej navyše pridáva model z dielne Twinset skutočne dievčenský dojem.

Moderátor Vilo Rozboril so svojou manželkou -...
Moderátor Vilo Rozboril so svojou manželkou - lekárkou Alexandrou Novotnou. Autor: CinemArt SK

Beáta Dubasová – 55 rokov

Niekdajšia spevácka hviezda si uchováva mladistvý vzhľad už naozaj roky, hoci väčšinou siaha po decentnej odevnej klasike. Tieto letné šaty sú skutočne prekvapivým vybočením z Dubasovej typického šatníka a treba povedať, že skvelým vybočením. Vzor je hravý a trendový, slamená košíková kabelka v v polooblúkovom tvare skvelo doladená. Trošku otrocky pôsobí ladenie sandálikov so šatami, ale celkový dojem je vlastne na jednotku.

Zľava: Moderátorka Nora Beňačková, speváčka...
Zľava: Moderátorka Nora Beňačková, speváčka Beáta Dubasová a moderátorka Ada Straková. Autor: CinemArt SK

Soňa Müllerová – 56 rokov

Táto žena má trendy v malíčku a nebojí sa experimentovať. Hoci aj ju často vidieť s odevoch s výraznými jednofarebnými plochami, voľba maxišiat s mixom niekoľkých vzorov sa tak zdá byť originálnym prístupom k letnej garderóbe. Členkové čižmy nosí moderátorka zjavne s veľkou obľubou a hoci niekto môže protestovať, či sa hodia do letného počasia, estetický výsledok a kombinovanie je ukážkové. Dokonca aj taká kontroverzná vec, ako je ľadvinka (hoci posledný rok slávi veľký návrat) vyzerá v jej podaní vkusne a trendy.

Moderátorka Soňa Müllerová.
Moderátorka Soňa Müllerová. Autor: CinemArt SK

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vek #móda #Soňa Müllerová #Alexandra Novotná #Beáta Dubasová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes sa uvoľnite a zabavte sa, urobte si pekný večer bez starostí.
Pracovné povinnosti hoďte za hlavu a...

+ Neznepríjemňujte deň aj ľuďom okolo seba, budú na vás nahnevaní.
Svoje dlhy si plaťte na čas, nenechávajte...