Farebná hra s vašou pleťou! Čistiť? Tak to skúste s čiernou či zlatou

, 29.06.2018 09:00
Pleť môžete čistiť rôznymi spôsobmi. Aj...
Pleť môžete čistiť rôznymi spôsobmi. Aj "farbami". Autor:

Výživné masky sú súčasťou kozmetického trhu už roky. Konieckoncov, ženy ich používali ešte v časoch, keď vlastne žiaden kozmetický priemysel poriadne neexistoval.

Po domácky vyrobené krémové emulzie či zmesi, ktoré majú pomôcť pleti však postupne nahradili profesionálne výrobky. A čo viac – v posledných rokoch k nim vďaka výdobytkom technológie pribúdajú stále nové a nové inovácie, ktoré sľubujú pre pleť zázraky.

Či sa naozaj dostavia, je na posúdení každej jednej dámy, ktorá to s podobnými výrobkami vyskúša. Pravdou však je, že niekedy už len samotná technológia nabáda k tomu, aby sme tak urobili. Veď, kto už by nechcel pleť čistiť pomocou magnetu, keď sa súčasťou krému stáva magnetit, ktorý na seba viaže nečistoty. A potom ich pomocou magnetu z tváre likviduje.

Masky, ktoré prekvapia aj svojou farebnosťou,...
Masky, ktoré prekvapia aj svojou farebnosťou, nielen účinkom.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív značiek, koláž: zg

Už niekoľko rokov sú veľmi populárne aj masky s obsahom drahých kovov či extrémne vzácnych výťažkov. Zlato, diamanty, perleť alebo kaviár – to všetko môže pleť nielen čistiť, ale predovšetkým rozjasniť, hydratovať, upokojiť či naštartovať do mladšieho a sviežejšieho vzhľadu.

Spoločným menovateľom produktov, ktoré sme pre vás vybrali, sú farby. Pri ošetrení pleti sa už nepracuje len s klasikou jednoduchej, hoci príjemnej krémovej farby a konzistencie. Len na odtieňoch však, samozrejme, kvalita nestojí. Posúdenie je už na vás.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#čistenie #pleť #maska #farba #čierna #zlatá #emulzia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Je vhodná doba objednať sa na preventívnu prehliadku, myslite na to.
Konajte kým je čas, neskôr by to...

+ Chráňte si chrbticu teplým oblečením, prechladnutie by bolo dosť nepríjemné.
Nedajte sa zlomiť, nemyslite...