Kráľovská inšpirácia zo Španielska! 6 podôb krásnej Letizie, ktoré inšpirujú

, 22.06.2018 07:00

Reč sa v prípade príslušníkov šľachtického stavu najčastejšie zvrtne na britské vojvodkyne. Ale rozhodne nie sú jediné, ktoré si zaslúžia pozornosť.

Prvá dáma USA
		Melania Trump (vľavo)
		a...
Španielska kráľovná
		Letizia počas návštevy
		a...
+4Kráľ Felipe VI. a jeho
		manželka -
		kráľovná...

Medzi najštýlovejšie dámy, ktoré reprezentujú kráľovský stav, nepochybne patrí aj španielska kráľovná Letizia. Štyridsaťpäťročná rodáčka zo španielskeho Ovieda pravidelne potvrdzuje, že s módou má dobrý vzťah (alebo možno s dobrým štylistom!).

Potvrdila to aj v uplynulých dňoch, keď absolvovala niekoľko oficiálnych ciest – po Európe prišlo na rad Haiti aj Amerika a jej jednotlivé mestá. Práve na tomto „turné“ matka dvoch dcér a bývalá televízna reportérka a moderátorka naozaj žiarila.

Treba podotknúť, že Letizia má talent na to vystihnúť daný moment a vždy veľmi decentne a elegantne podčiarknuť danú situáciu, miesto či dokonca samotného hostiteľa. Za zmienku nepochybne stojí jej zaujímavý kúsok z návštevy New Orleans, kde kombinovala top s výrazným grafickým retro-vzorom a sukňu s panelmi farebnej látky.

Popri tzv. color-blockingu zaujala aj romantická kombinácia bielej blúzky bez rukávov a sukne s kvetinovým motívom, v ktorej sa objavila na Haiti. A ružové puzdrové šaty prepásané strieborným opaskom, v ktorých sa postavila vedľa prvej dámy USA Melanie Trumpovej, z nej spravili európsku verziu Jacqueline Kennedyovej.

Úplnou čerešničkou na torte potom bol jasnočervený nohavicový kostým, v ktorom zavítala španielska kráľovná do Bruselu. Tomu sa hovorí „pracovná garderóba“ na jednotku!

Zaujímavosťou je, že manželka kráľa Felipeho je rovnako ako obe spomenuté vojvodkyne pôvodne neurodzenou dámou, ktorá sa vydala do slávnej aristokratickej rodiny. Aj to môže byť dôkazom, že štýl sa kúpiť nedá a rozhodne nekráča ruka v ruke s modrou krvou. Aj keď, finančný rozpočet s takýmto pôvodom je nepochybne nápomocný!

Elegantná návšteva v Bielom dome

Prvá dáma USA Melania Trump (vľavo) a...
Prvá dáma USA Melania Trump (vľavo) a španielska kráľovná Letizia počas oficiálnej návštevy španielskeho panovníka v USA. Autor: Reuters, JONATHAN ERNST

Kvetinový závan na Haiti

Španielska kráľovná Letizia (vpravo) a...
Španielska kráľovná Letizia (vpravo) a prezidentka Haiti Jovenel Moise. Autor: Reuters, ANDRES MARTINEZ CASARES

Color-blocking v New Orleans

Kráľ Felipe VI. a jeho manželka - španielska...
Kráľ Felipe VI. a jeho manželka - španielska kráľovná Letizia počas návštevy New Orleansu. Autor: SITA/AP, Gerald Herbert

Za umením v roztomilých bodkách

Kráľ Felipe VI. a jeho manželka - kráľovná...
Kráľ Felipe VI. a jeho manželka - kráľovná Letizia počas návštevy múzea umenia v San Antonio. Autor: SITA/AP, Josie Norris

Jednoduchý strih, pútavý vzor v San Antoniu

Kráľ Felipe VI. a jeho manželka - kráľovná...
Kráľ Felipe VI. a jeho manželka - kráľovná Letizia počas návštevy San Antonia. Autor: SITA/AP, Eric Gay

Dáma v červenom v Bruseli

Španielska kráľovná Letizia počas návštevy a...
Španielska kráľovná Letizia počas návštevy a príhovoru v Bruseli. Autor: Reuters, FRANCOIS LENOIR

A detaily, ktoré stoja za to!

Dámy na vysokej nohe - vľavo je prvá dáma USA...
Dámy na vysokej nohe - vľavo je prvá dáma USA Melania Trump a vpravo kráča španielska kráľovná Letizia. Autor: Reuters, JONATHAN ERNST

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#štýl #pôvab #móda #kráľovná Letizia #inšpirácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na prísun tekutín, je dnes veľmi dôležitý.
Raz ešte budete ľutovať to ako ste sa dnes...

+ Ak potrebujete, spravte si deň len pre seba a oddychujte.
V práci zabúdate riešiť problémy striktne, inak...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk