9 kabátov jari, s ktorými nešliapnete vedľa: Toto sa nosí, dámy!

Kým budeme môcť odložiť kabáty alebo bundy, ešte ubehne pár mesiacov. Jarná sezóna má však odpoveď - štýlové a trendové kúsky.

27.03.2018 07:00
debata
Žiarivé farby, často imitácia kože a...
Lakovaná bunda do pása. Predáva sa v kolekcii...
+6Motorkárska bundička v pastelovom tóne urobí...

V aktuálnom období roka môžete postupne meniť hrejivé kusy z vlny za odľahčené kabátové verzie. Najmä pracujúce ženy sa bez typického „jarníka“ nezaobídu a skvelou správou je, že vyberať si je z čoho.

Na poli kabátovej módy sa každoročne objavujú veľmi vkusné, komfortné a pritom štýlové kúsky. S originalitou je to síce trošku horšie, jednotlivé obdobia roky pravidelne prinášajú opakovanie módnych trendov či už z hľadiska strihov, materiálov, alebo farebnosti. Aj to je možno dôvod, že nebudete musieť vyraziť do obchodov, ale oprášite rok-dva-tri staré modely. Nasledujúce modely však môžu slúžiť ako inšpirácia.

Elegancia v žiarivej farbe, nosí sa aj falošný semiš

Žiarivé farby, často imitácia kože a... Foto: archív značky
9 kabátov jari 2018 - aké sa nosia - trend, Zara Žiarivé farby, často imitácia kože a minimalistický strih - aj to je kabát jarnej sezóny. Tento model z kolekcie Zara sa predáva za 29,99 eura.

Denimový kabát, variácia na ležérnu módu

Deninový kabát je populárnym kúskom aktuálne... Foto: archív značky
9 kabátov jari 2018 - aké sa nosia - trend, Lindex Deninový kabát je populárnym kúskom aktuálne sezóny. Model na snímke z kolekcie Lindex, predáva sa za 69,95 eura.

Motorkárka v pastelových tónoch

Motorkárska bundička v pastelovom tóne urobí... Foto: archív značky
9 kabátov jari 2018 - aké sa nosia - trend, F&F Motorkárska bundička v pastelovom tóne urobí príťažlivú jar. Model na snímke z kolekcie F&F, info o cene v predaji.

Káro je stále v kurze, materiál je jemnejší

Odľahčené jarné káro - kabátová variácia, ktorá... Foto: archív značky
9 kabátov jari 2018 - aké sa nosia - trend, Reserved Odľahčené jarné káro - kabátová variácia, ktorá je stále populárna. Model na snímke z kolekcie Reserved, predáva sa za 79,99 eura.

Na športovú nôtu, nosia sa funkčné materiály aj farby

Športová bunda vo sviežom farebnbom tóne. Model... Foto: archív značky
9 kabátov jari 2018 - aké sa nosia - trend, Gant Športová bunda vo sviežom farebnbom tóne. Model na snímke z kolekcie Gant, info o cene v predaji.

Lakované, lesklé, trblietavé

Lakovaná bunda do pása. Predáva sa v kolekcii... Foto: archív značky
9 kabátov jari 2018 - aké sa nosia - trend, Karl Lagerfeld Lakovaná bunda do pása. Predáva sa v kolekcii značky Karl Lagerfeld, info o cene v predaji.

Denim v klasike do pása, nové sú farby aj vzory

Denimová bundička v rozličných farebných... Foto: archív značky
9 kabátov jari 2018 - aké sa nosia - trend, Liu Jo Denimová bundička v rozličných farebných variáciách alebo farbách - dobre sa kombinuje na ležérnejšiu, ale aj štýlovú a spoločenskú nôtu. Model na snímke z kolekcie Liu Jo, info o cene v predaji.

Bez trenčkotu ani jeden jarný krok

Trenčkot je stále v kurze. Môže však vyzerať aj... Foto: archív značky
9 kabátov jari 2018 - aké sa nosia - trend, H&M Trenčkot je stále v kurze. Môže však vyzerať aj trochu inak, než na aký sme zvyknutý. Model na snímke z kolekcie H&M Studio, predáva sa za 149 eur.

Pracovná nálada, originálna farebná hra

Kargo bunda, alebo ak chcete pracovná bunda s... Foto: archív značky
9 kabátov jari 2018 - aké sa nosia - trend, Desigual Kargo bunda, alebo ak chcete pracovná bunda s výrazným farebným detailom. Predáva sa v kolekcii Desigual za 159,99 eura.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #móda #trend #kabát #jar-leto 2018

+ Robte niečo, preto aby sa vám aj naďalej žilo tak dobre ako doteraz.
Neodkladajte v práci niečo, čo môžete...

+ Nenechajte, aby nad vami hnev a zlá nálada zvíťazili.
Vyjadrujte sa tak, aby vás všetci pochopili....