Pijavice aj slimáky! Slávne hviezdy v mene krásy skúšajú všetko

12.03.2018 17:00
Speváčka Emma Bunton.
Speváčka Emma Bunton. Autor: ,

Emma Bunton skúsila slimáky proti vráskam, tromfom vojvodkyne Kate je maska so včelím jedom.

Emma Bunton, niekdajšia členka dievčenskej skupiny Spice Girls, počas jej rannej rádiovej šou „Heart“ otestovala na vlastnej tvári netradičný trend pochádzajúci z Ázie. Kolega jej na pokožku priložil niekoľko slimákov, ktorí si po jej peknej tváričke lozili hore-dole. Práve slimačí sliz sa má postarať o krásne napnutú kožu bez vrások.

Na malé, nevábne zvieratká sa spoľahla aj austrálska kráska Miranda Kerr a vyskúčala skrášľovanie tváre pijavicami. Ako povedala, dokonca cítila na pokožke ich jemné zúbky. Tak, toto skrášľovanie si žiada poriadnu dávku odhodlania.

Tip od svojej mamy používa modelka Irina Shayk, pochádzajúca z Ruska. Ráno sa pre ňu začína tým, že siahne po kockách ľadu a pretrie si nimi celú tvár. Takto osviežená pokožka je podľa jej vyjadrení potom napnutejšia a má aj sviežejšiu farbu.

Médiami ostro sledovaná vojvodkyňa Kate sa pýši svojou krásnou pokožkou. Jej tromfom je pravidlené používanie masky s obsahom včelieho jedu.

Britská modelka Kate Moss nedá dopustiť na čerstvú šťavu z uhoriek, ktorou si pravidelne umýva tvár. Uhorky majú výrazné hydratačnú učinky, možno aj vďaka nim slávna krísa aj po štyrisoatke vyzerá sviežo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#všelí jed #slimák #pijavice #Miranda Kerr #Emma Bunton
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Namiesto kávy začnete piť vodu, tá nevysušuje ale hydratuje.
Dávajte si pozor na časté výbery z účtu,...

+ Zamyslite sa nad svojim životom a zmeňte na ňom niečo k lepšiemu.
Niektoré veci môžete urobiť aj neskôr,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk