Prvá dáma USA má štýl! Oblečte sa do žltej podľa pani Trumpovej

O politike Donalda Trumpa si môžeme myslieť čokoľvek aj o minulosti jeho manželky Melanie, ktorú si médiá pravidelne podávajú pre jej vystupovania či kauzy súvisiace s mužom. Ale jedno je isté - štýl jej uprieť nemožno.

, 12.02.2018 07:00
1
Prvá dáma USA Melania Trump a jej manžel -... Foto: SITA/AP, Evan Vucci
Prvá dáma USA Melania Trump a jej manžel - americký prezident Donald Trump Prvá dáma USA Melania Trump a jej manžel - americký prezident Donald Trump na návšteve Ohia.

Slovinská rodáčka a aktuálna prvá dáma Ameriky predvádza od vstupu jej polovičky do prezidentského úradu veľmi elegantný a príťažlivý ženský šatník, v ktorom dominujú lichotivé strihy, príťažlivé siluety a jednoduché kombinácie farieb či detailov.

Pred pár dňami Trumpová prekvapila počas pracovnej cesty jej muža do Ohia, keď si na seba vzala pomerne výraznú kombináciu s masívnym zastúpením žltej farby.

Hoci ladenie doplnkov (rukavice, kabelka) bolo trošku otrocké, výsledný efekt nepochybne zaujal. Fotografov aj verejnosť. A nás inšpiroval k tomu, aby sme pre vás skúsili podobný „look“ vyskladať aj z dostupnejších zdrojov.

zväčšiť Vyskladajte si šatníkovú kombináciu inšpirovanú... Foto: archív značiek, koláž: zg
Vyskladajte si šatníkovú kombináciu inšpirovanú Melaniou Trumpovou. Vyskladajte si šatníkovú kombináciu inšpirovanú Melaniou Trumpovou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #móda #štýl #oblečte sa podľa #žltá #hnedá

+ Vyčistite si myseľ v prírode, vyrozprávajte sa, vašej duši i mysli sa uľaví.
Buďte zdvorilý k svojim kolegom,...

+ Dnes máte pozitívny deň, v oblasti zdravia sa vám bude dariť, usmievajte sa.
Nemáte práve nárok a ani čas robiť...