Krátke a blond! Takto nosia slávne krásky svoje účesy

24.12.2017 13:00

Kristen Stewart, Cara Delevingne a mnohé ďalšie hviezdy už dlhší čas na červených kobercoch ohurujú šik zostrihmi. Pozrite sa!

Na kratučký zostrih vlasov nedá dopustiť kňažná Charlene (39) z Monaka. Svoje blond vlasy neustále skracovala až sa dopracovala k ultra krátkej dĺžke, ktorú však vie nosiť s noblesou. Pekný účes občas nechá schovaný aj pod šik klobúkmi, po ktorých z času na čas siahne.

Kňažná Charlene v lete 2017.
Kňažná Charlene v lete 2017. Autor: SITA/AP, Christian Alminana

Krátke blond vlasy už niekoľko rokov patria aj výraznej a talentovanej herečke Michelle Williamsovej (37). Ako hollywoodska hviezda sa často ukazuje na červených kobercoch, kde predvádza, ako skvelo sa ultra krátky účes hodí aj k exluzívnym róbam slávnych dizajnérov.

Michelle Williams na aktuálne fotogrfaii - na...
Michelle Williams na aktuálne fotogrfaii - na premiére filmu Všetky prachy sveta v Beverly Hills. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Krátky zostrih si aktuálne vychutnáva aj modelka a herečka Cara Delevingne. V lete sa na podujatiach ukazovala s výraznou blond farbou na kratučných vlasoch. Aktuálne sa vrátila k hnedej farbe.

Cara Delevingne v júli 2017.
Cara Delevingne v júli 2017. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Obdivovaná Scarlett Johansson po rozchode s manželom takisto zamierila „pod nožnice“ a už dlhší čas sa na červených kobercoch ukazuje s novým šik účesom, vďaka ktorému jej fotogenická tvár priťahuje pozornosť ešte o čosi viac.

Herečka Scarlett Johansson v júni 2017.
Herečka Scarlett Johansson v júni 2017. Autor: SITA/AP, Michael Zorn

Leto sa v zmanení blond krátkych vlasov nieslo aj u obsadzovanej hviezdy Kristen Stewartovej. K extravahgantnej kráske sa takéto experimenty hodia.

Kristen Stewart v júli 2017.
Kristen Stewart v júli 2017. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vlasy #účes #Kristen Stewart #Cara Delevingne
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyberte sa na výlet do prírody, posilní to vaše zdravie.
Nájdite si novú prácu, táto už dlhodobo nespĺňa...

+ Vyberajte si v akom jazere sa okúpete, nesprávne ublíži vašej pokožke.
Preberte si v hlave ešte raz, či...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk