Pozrite si prvé kúsky z kolekcie Heidi Klumovej pre známy reťazec

10.08.2017 14:30

Kolekcia "Esmara by Heidi Klum: Heidi & The City“ bude mať svetovú premiéru 7. septembra 2017 počas New York Fashion Week-u.

Nemecká rodáčka už dávno nie je „iba“ slávnou modelkou. Svoje nadanie zúročuje v niekoľkých oblastiach a jednou z nich je aj dizajn.

Heidi Klum v ateliéri počas príprav kolekcie...
Heidi Klum v ateliéri počas príprav kolekcie „Heidi & The City“. Autor: Lidl

Na tomto poli má za sebou niekoľko spoluprác – oblečenie pre katalóg Otto, topánky pre zanačku Birkenstock, šperky pre Mouawad, dráždivé kúsky pre Victoria's Secret. A je podpísaná pod vlastnou značkou spodnej bielizne Heidi Klum Intimates.

Začiatkom júna oznámil nemecký diskontný reťazec Lidl, že sa dohodol na spolupráci s modelkou a módnou návrhárkou Heidi Klumovou na kolekcii odevov.

Nemecká modelka s kúskami z kolekcie...
Nemecká modelka s kúskami z kolekcie "Esmara by Heidi Klum". Autor: Lidl

„Esmara by Heidi Klum: Heidi & The City“ je názov prvej kolekcie Heidi Klumovej pre spomínaný reťazec. Kolekcia bude mať svetovú premiéru 7. septembra 2017 počas New York Fashion Week-u. Začiatok predaja kolekcie „Esmara by Heidi Klum“ bude 18. septembra.

Nemecká modelka s kúskami z kolekcie...
Nemecká modelka s kúskami z kolekcie "Esmara by Heidi Klum". Autor: Lidl

Divoká ako New York a všestranná ako Heidi Klum, kolekcia zosobňuje mestskú módu s wow-efektom: leopardí blejzer a decentné topy, futrované bundy a superskiny džínsy, jemné čipky a kožené sukne, rozjasňujúca modrá a teplá koňaková farba. "Chcela som vytvoriť módu s wow-efektom, ktorá sa bude dať jednoducho kombinovať a vďaka ktorej bude každá žena vyzerať úžasne – a to všetko za bezkonkurenčné ceny,“ povedala Heidi Klum.

Ceny jednotlivých kúskov sa budú pohybovať od 7,99 eur do 19,99 eur. Bunda z pravej kože v motorkárskom štýle bude stáť 59,99 eur.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Lidl #Heidi Klum
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chýbajú vám vitamíny, ak nejete ovocie a zeleninu, poraďte sa v lekárni.
Neodkladajte prácu na neskôr,...

+ Zdravotné problémy treba riešiť okamžite, nečakajte nato kým bude neskoro.
Dodajte si odvahu a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk