Klobúkové variácie vojvodkyne Kate! Tie sa ale podarili

Krásna manželka princa Williama má štýl v malíčku. A klobúky si vyberá s rovnakým citom ako šaty.

, 30.06.2017 17:00
Vojvodkyňa Catherine z Cambridge žiarila v... Foto: ,
Vojvodkyňa Catherine z Cambridge žiarila v kreácii Alexander McQueen.
6

Naposledy sa v šik klobúčiku predviedla dvojnásobná mama počas kráľovských dostihov v britskom Ascote, na ktoré prišla v bielych šatách z čipky z dielne ateliéru Alexander McQueen. Bez pokrývky hlavy sa do Ascotu vlastne ani nechodí – bolo by to skutočné spoločenské aj módne faux pas. 35-ročnej vojvodkyni naozaj pristal.

Vojvodkyňa Catherine z Cambridge žiarila v... Foto: Reuters, Toby Melville
Vojvodkyňa Catherine z Cambridge žiarila v kreácii Alexander McQueen. Vojvodkyňa Catherine z Cambridge žiarila v kreácii Alexander McQueen.

Na netradičnú ružovú farbu vsadila vojvodkyňa počas júnovej oslavy na počesť narodenín kráľovnej Alžbety II., kedy sa na balkóne Buckinghamského paláca ukázala v šatách z dielne Alexander McQueen, ktoré doplnila štýlovým a výrazným ružovým klobúčikom.

Britský princ William, jeho manželka -... Foto: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth
Britský princ William, jeho manželka - vojvodkyňa Catherine a ich deti - princ George a princezná Charlotte na balkóne Buckinghamského paláca. Britský princ William, jeho manželka - vojvodkyňa Catherine a ich deti - princ George a princezná Charlotte na balkóne Buckinghamského paláca po boku kráľovnej Alžbety II. a jej manžela.

Na klobúk, i keď v inom odtieni ružovej, nezabudla ani na minuloročných oslavách narodenín kráľovnej Alžbety II.. Šaty Alexander McQueen doplnika klobúkom z dielne Phillipa Treacyho. Práve výtvory tohto dizajnéra sa na hlave manželky princa Williama objavujú najčastejšie.

Vojvodkyňa Catherine z Cambridge prichádza na... Foto: SITA/AP, Dominic Lipinski
Vojvodkyňa Catherin z Cambridge Vojvodkyňa Catherine z Cambridge prichádza na oslavu 90. narodenín britskej kráľovnej Alžbety. V kreácii od Alexandra McQueena a klobúku od Philippa Treacyho.
Britský princ William, jeho manželka -...
Britského princa Williama (vpravo) a jeho...
+5Vojvodkyňa Catherine z Cambridge stavila na...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
6 debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #klobúky