Čierna klasika 12-krát inak! Lodičky v jesennej výbave nesmú chýbať

Mnoho žien si bez nich ani nedokáže predstaviť pracovný deň. Biznis garderóba sa síce obohacuje maskulínnymi prvkami, ale dámske lodičky si stále nájdu svoje miesto.

, 09.09.2016 07:00
Bez čiernych lodičiek sa asi nezaobíde žiaden... Foto: F&F
Bez čiernych lodičiek sa asi nezaobíde žiaden dámsky "botník". Bez čiernych lodičiek sa asi nezaobíde žiaden dámsky "botník".

Azda najobľúbenejšou klasikou sa v prípade obuvi na podpätku, ktorá sa ideálne kombinuje s pracovným kostýmom, ale aj džínsami či malými čiernymi, sú lodičky v čiernej farbe. Ak si poviete, to je nuda, rýchlo vás zastavíme – vôbec to nemusí platiť.

Krásne tvarovaná topánka s pekným podpätkom totiž dokáže byť sama osebe pôvabným módnym artefaktom. K tomu sa potom pridávajú rozličné detaily – či už ide o všívané prúžky kože, patch-workové kombinovanie jednotlivých materiálov v tmavom tóne, prípadne povrchová úprava kože či už na spôsob brúsenej, hladkej, reliéfne potlačenej a podobne. No a neposlednom rade nemožno zabúdať ani na podpätok. Ihlička je síce krásna na pohľad, ale dnes sa už nemusíte báť siahnuť ani po modeloch na hrubom podpätku, prípadne v retro vyznení.

Stačí si len vybrať. Možno aj s našou inšpiráciou…

zväčšiť Výber čiernych lodičiek nie je len o farbe -... Foto: archív značiek
Výber čiernych lodičiek nie je len o farbe - môžu vyzerať naozaj rozmanito. Výber čiernych lodičiek nie je len o farbe - môžu vyzerať naozaj rozmanito.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #trend #inšpirácia #čierna #lodičky #čierne #jeseň 2016

+ Používate veľa produktov na pleť, nevyzerá to dobre a škodí vám to.
Nepreháňajte to s prácou, robte dôsledne a...

+ Zdravie máte len jedno, nezabúdajte sa o seba podľa možností starať.
Premyslite si každý jeden pracovný krok...