Preč s celulitídou pomocou bielizne! Tajomstvo je v kofeíne

, 16.05.2013 10:00
Simone Pérèle
Modelka v bielizni, ktorá je napustená kofeínom a pomáha bojovať proti celulitíde. Autor:

Celulitída sa nevyhýba ženám či majú štíhlu figúru alebo pár kíl navyše. Bojovať proti nej skúšame naozaj všelijako.

Ani detoxikačné diéty či špeciálne vyhladzovacie a vypínacie emulzie a krémy však nemajú ktovieakú účinnosť. Novinka, ktorá sa pred pár dňami objavila už aj na slovenskom trhu, by to však mala zmeniť.

Reč je o dámskej tvarovacej bielizni, ktorá dokáže účinne bojovať s nepríjemnou pomarančovou pokožkou na stehnách. Tajomstvo, ako to celé funguje, pritom prekvapí nejednu dámu. Jednotlivé kusy bielizne sú totiž napustené kofeínom, ktorý sa aktívne podieľa na vypínaní pokožky.

Výrobok, pod ktorým je podpísaná francúzska značka Simone Pérèle, je vyhotovený z lykry a čipky. Mikrovlákna v lykre sú napustené špeciálnymi zoštíhľujúcimi látkami. Okrem spomenutého kofeínu sa tam nachádza aj aloe vera, retinol a vitamín E.

Ak si kladiete otázku, či účinky nezmiznú po prvom praní, aj na to výrobca myslel. Zástupcovia francúzskej značky tvrdia, že látky, ktoré zoštíhľujú bruško a stehná, vydržia až sto praní.

Nezávislá štúdia, ktorú vykonali vo Francúzsku, pritom potvrdila, že až 63 percent žien z tých, ktoré nosili spomenutú bielizeň viac ako 28 dní, vykázali úbytok celulitídy a vylepšenie vizuálneho stavu pokožky na stehnách či brušku.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Diéty nie sú dlhodobým riešením, snažte sa neprejedať.
Urobíte radosť blízkym a pripravíte im pekné...

+ Doprajete si veľa kvalitného spánku, budete potrebovať novú energiu.
Vitamín D môžete načerpať aj na...