Čo tak tento rok vyskúšať vianočné pečenie podľa vojvodkyne Kate a princa Williama? Inšpirácia je tu

Vianočný čas sa už nezadržateľne blíži a s ním aj pečenie vianočných zákuskov.

02.12.2021 11:00
Kráľovský pár s obľúbenou kuchárkou Mary Berry. Foto:
Kráľovský pár s obľúbenou kuchárkou Mary Berry (vpravo).
debata

Chcete predsa potešiť vašich najbližších niečím sladkým… Tentoraz skúste načerpať priam kráľovskú inšpiráciu, pomôže vám aj známa britská autorka kuchárskych kníh, Mary Berry.

Vojvodkyňa Kate Čítajte viac Top seriál vojvodkyne Kate? Navštívila hercov na pľaci, jednej z hviezd sa podaril trapas

Vaši najbližší si určite zaslúžia kráľovskú hostinu a zákusky od výmyslu sveta. Čo by povedali na to, keby ste im pripravili koláčiky podľa tipov od Kate – vojvodkyne z Cambridge a princa Williama? Obaja sa aktívne zapojili do príprav vianočných pochúťok v časti Mary Berry má vznešené Vianoce, ktorú môžete vidieť na TV Paprika už 2.decembra o 18:45.

odkaz
Vianočná súťaž Pravda, banner

Stretnú sa v nej aj s víťazkou Majstrovského pečenia Nadiyou Hussainovou, s ktorou pripravia vianočnú roládu. Hlavnou myšlienkou spoločného vianočného pečenia s Mary Berry ale bolo pripraviť vianočný večierok ako poďakovanie pre zamestnancov a dobrovoľníkov viacerých charitatívnych organizácií, ktoré celoročne kráľovský pár podporuje a ktoré spolu s Mary aj navštívia. Väčšina z nich totiž pracuje aj počas sviatkov.

Relácia však nebude len o pečení a Mary sa podarí kráľovský pár aj trochu vyspovedať. William prezradí, ako sa dostal k charitatívnej práci a v čom si vzal príklad od svojich rodičov a Kate naopak prizná, nakoľko sa ich deti zapájajú do varenia.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #Mary Berry #Tv Paprika