Mať menej kilogramov! 5 krokov, ktoré vás privedú do cieľa

Skúste sa zamyslieť - kde číhajú najväčšie nástrahy počas vašej cesty k lepšej postave?

žena, kancelária, jedlo
Pozrite sa, čo nájdete v okolí vášho písacieho stola.
Autor:

Spoznajte: Na svoje okolie sa pozrite dôkladnejšie: do vašej kabelky, do vašej kuchyne, na váš pracovný stôl… Čo ste našli? Zrejme potraviny, ktoré vám v zhadzovaní kilogramov bránia. Ale možno aj také, ktoré pomáhajú. A práve na tie sa zamerajte.

Odstráňujte: Ak už svoje okoie „prehľadáte“, nájdete veci, ktoré do vášho plánu chudnutia nezapadajú – keksíky v kabelke, balík čipsov pri pohovke, čokoláda v písacom stole. Zbavte sa ich a zakážte si ich kupovať. V obchode ich jednoducho ignorujte.

Nahraďte: „Zakázané“ kúsky potravín nahraďte tými, ktoré máte povolené. Či už ide o oriešky, ovocie alebo zeleninu – jednoducho zdravšie alternatívy maškrtenia.

Upratujte: Ak ste dojedli a ste sýta, zvyšky jedla upracte zo stola aj zo sporáku, aby vás nelákalo dojesť ich. Vložte ich do skladovacích krabičiek a odložte do chladničky či mrazničky. Tak ich nebudete mať stále „pod nosom“, čím sa vyhnete zbytočnému prejedaniu sa.

Motivujte sa: Kúpte si nejaký jednoduchý stoj, na ktorom sa dá cvičiť pred televízorom, na stôl si položte fľašu s minerálkou namiesto džúsu alebo na chladničku umiestnite fotografiu plaviek, ktoré si chcete kúpiť na leto. Pozitívna motivácia všade okolo vás dokáže pomôcť pri plnení vášho cieľa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
plávanie, leto, bazén, zápal močových ciest

Bolia vás kríže a chrbát? Zlaté cviky vás zbavia problémov!

25.03.2017 17:00

Pomaly sa nenájde človek, ktorého by neboleli kríže a nesťažoval sa, že ráno má stuhnutý chrbát. Veková hranica problémov so stavcami sa znižuje.

bylinkový čaj, detoxikácia

Zvažujete detoxikáciu? Toto sú dôvody, prečo sa oplatí!

25.03.2017 08:00

Je čas na očistu! Kto sa správne vyčistí, posilní pečeň, schudne a bude sa znova cítiť fit.

sauna, saunovanie, wellnes

Päť spôsobov na porazenie jarnej únavy a načerpanie energie!

24.03.2017 14:30

Prichádza obdobie slnka, radosti, všetko pučí, vy ste sa tešili na teplejšie počasie a zrazu vás len ťahá do postele. Je za tým len bohapustá únava.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.