Súťaž: Vyhrajte kefku od Philips Sonicare

Sonicare Rose Gold

Na každú maličkosť existuje aplikácia, moderné technológie sú všade okolo nás. Využívate ich aj na zlepšenie svojho zdravia?

Áno, táto doba je uponáhľaná a chaotická, no niektoré medicínske praktiky by sme našim predkom určite nezávideli. Už sa však už doktorov obávať nemusíme – a obzvlášť nie vtedy, keď sa venujeme poctivej prevencii už doma. Medzi tých najobávanejších patria práve zubári, no vedeli ste, ako ďaleko už osobná zubná hygiena pokročila? Každý z nás by predsa prijal, ak by sa so svojím zubárom stretol akurát tak na preventívnej prehliadke. Umývanie zubov môže byť úplne prirodzené a bezbolestné, aj vďaka kefkám Philips Sonicare, hoci máte citlivejšie zuby alebo ďasná.

Súťažte s Pravdou

Pravda.sk pre vás v spolupráci so spoločnosťou Philips Sonicare pripravili súťaž o 3 produkty:

Philips Sonicare DiamondClean Rose Gold HX9312/04

Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8432/01

Philips Sonicare EasyClean HX6511/33

Zapojte sa do súťaže a správne odpovedzte na súťažnú otázku, ktorú môžete odosielať prostredníctvom formulára nachádzajúceho sa pod týmto článkom od 21. 05. 20187 do 27. 05. 2018. Správnu odpoveď nájdete TU.

Výhercovia

Alena Suchánková, Brodzany, Denisa Hajóssyová, Senec, Marek Faber, Nová Baňa

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Motivácia príde, keď stanovíte jasné ciele vo vašom športe.
Zariaďujte si bývanie podľa vašich predstáv,...

+ Súťažný duch vás posunie ďalej, než ste si mysleli.
Finančná nezávislosť je na dosah, pokračujte v úsilí....