Svadby na jeseň sú v móde!

Stále viac párov sa rozhoduje pre svadbu na jeseň. Aké sa hodia šaty, torta a drink v tomto peknom období?

kvety
Sviežo jesennú kombináciu dosiahnete, ak spojíte iskerník, eukalyptus, populus, ružu, buk a krásku.
Autor:

Niet divu, že jesenné svadby sa tešia čoraz väčšej obľube, pretože zlaté ročné obdobie dokáže ceremóniu otočiť do magickej kulisy. Perfektne sa hodí mesiac október, kedy je obloha často ešte modrá, ale listy stromov sa už pomaly sfarbujú. Na internete možno nájsť veľa inšpirácií pre peknú svadbu na jeseň. Čo vravíte napríklad na oslavu v štýlovej stodole, ktorá je obklopená farebnými stromami?

Výzdoba

V súlade s jeseňou sa hodí ružová v žltej alebo červená farba v kombinácií s bobuľovým ovocím a sfarbeným lístím. Nádherné sú napríklad pozlátené listy. Okrem toho sa hodí všetko s rustikálnou eleganciou – drevené lavice, balíky slamy a gaštany.

Svadobné šaty

Keďže je už na jeseň trochu chladno, mali by ste voliť šaty s dlhými rukávmi alebo zodpovedajúce sako či šatku. Dlhé rukávy s bielou čipkou vyzerajú jednoducho fantasticky. Veľmi pekné sú aj šaty s farebným akcentom v zlatej, krémovej alebo červenej.

Torta

Torty so sezónnym ovocím a kvetmi sú jednoducho nádherné. Vhodné je bobuľové ovocie, jablká, hrozno alebo orechy. Gaštanová torta s jesennou dekoráciou by bola pekná! Aj vy si to myslíte?

Punč

Na punč sa už teší každý! Naozaj dobrý je v prípade svadobnej veselky pripravený vo veľkej nádobe s jablkom a škoricou a zodpovedajúcou dekoráciou.

Čítajte viac o svadbe

////

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

South Korea Koreas Tensions

Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z KĽDR

23.04.2017 17:44

Čínsky minister zahraničných vecí Wang I na návšteve v Grécku vyhlásil, že Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z Kórejského polostrova.

vrak, nehoda

Pri nehode na Považí vyhasol život spolujazdkyne. Šoféroval jej manžel

23.04.2017 16:29

Život spolujazdkyne Miroslavy Š. (46) si vyžiadla vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu ráno medzi obcami Klobušice a Prejta v okrese Ilava.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie OBSE na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.