Žena v znamení barana: Dominantná, ale spravodlivá

Planéta Mars, pod ktorou sa ženy v znamení barana narodili, je mužská. Neznamená to preto, že sú mužské, ale...

Žena v znamení barana.
Žena v znamení barana.
Autor: SHUTTERSTOCK

Problém s autoritou

Astrológovia upozorňujú na to, že odmalička sa u nich prejavuje problém s autoritou. Podobne ako deti a dospelí v znamení leva, aj malý baran sa najradšej vidí vo vedúcej, dominantnej funkcii. Ak je to opačne, a on má byť „poslušným“ podriadeným, je zle-nedobre. Trpí. Týka sa to celého znamenia, žien, mužov aj detí, ktoré chcú stáť na čele kolektívu.

Potrebuje ciele a výzvy

Pre nikoho nie je dôležitejšie, ako práve pre ženu-barana, „nájsť sa“ v práci. Ak nedosiahne svoj cieľ a má niekde pracovať „dočasne“, trpí. Toto trápenie ju vyčerpáva a prácu, ktorá ju nezaujíma, neodvedie ukážkovo. Ciele a výzvy, to je pre ňu, potrebuje sa pre niečo zapáliť, práca ju musí brutálne baviť, aby v nej niečo dosiahla. Častokrát takú nájde a je spokojná.

Potiahne aj domácnosť

Čo sa týka partnerstva, aj tu chce vládnuť. Nerobí jej problém osloviť muža hoci na ulici, sama sa chváli tým, že to „ona ho zbalila“, a chce byť vo vzťahu tá dominantnejšia. On teda nech je pasívnejší. Takáto rola jej bude vyhovovať a určite nebude mať problém ani s tým, ak to bude ona, kto bude finančne „ťahať“ domácnosť. Ona nie je ako ryba, ktorá sa nechá živiť.

Čítajte viac aj o iných znameniach

Deťom dá krídla

Žena v znamení barana nie je tak posadnutá túžbou po rodine, ako račica. Ale keď jej deti do života prídu, určite bude starostlivá matka. Plusom pre jej deti bude to, že od nej dostanú maximálnu slobodu, ktorá ona zo všetkých strán a od všetkých vyžaduje. Budeš chcieť hrať futbal? Nie som fanúšičkou tohto športu, ale na sto percent ťa podporím!

Priamočiara a spravodlivá

Na tejto žene sa najviac oceňuje nielen jej zmysel pre humor, ale predovšetkým priamočiarosť a otvorenosť. Vždy viete, na čom u tejto dámy ste, hoci to zabolí, nemá problém vám povedať do očí, čo si o vás myslí. Má tiež zmysel pre spravodlivosť a rozhodne patrí k férovým ľuďom. Pomáha, keď ju druhí potrebujú a vie byť veľmi veľkou oporou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

South Korea Koreas Tensions

Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z KĽDR

23.04.2017 17:44

Čínsky minister zahraničných vecí Wang I na návšteve v Grécku vyhlásil, že Čína trvá na odstránení jadrových zbraní z Kórejského polostrova.

vrak, nehoda

Pri nehode na Považí vyhasol život spolujazdkyne. Šoféroval jej manžel

23.04.2017 16:29

Život spolujazdkyne Miroslavy Š. (46) si vyžiadla vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu ráno medzi obcami Klobušice a Prejta v okrese Ilava.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie OBSE na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.