Farba, ktorú toto leto musíte ešte vyskúšať! Máme 12 pistáciových inšpirácií

, 06.08.2019 07:00

Ak by ste toto leto mali vyskúšať ešte aspoň jednu farbu, ktorá nie je až takou častou súčasťou dámskeho šatníka, máme pre vás jasný tip! Stavte na pistáciovú.

Kašmírový svetrík H&M, predáva sa za...
Kašmírový svetrík H&M, predáva sa za 69,99 eura. Autor: archív značky

Zelenkavý odtieň s pastelovým vyznením sa zaradil aj vďaka slávnym dizajnérskym menám k populárnym farbám letných kolekcií. Farba pripomínajúca obľúbenú zmrzlinu nie je prvoplánovou stávkou na letný štýl, ale rozhodne v nej nezostanete prehliadaná.

Samozrejme, nájsť tú „pravú“ pistáciovú na pultoch nemusíte – v kurze sú aj odtiene šalviovej, pepermintovej či zelenej s béžovým základom. Kombinovanie takejto farby sa osvedčilo nielen s neutrálnymi tónmi, ale napríklad aj so snehobielou či potom napríklad so zlatou.

Pri pistáciovej farbe funguje kooperácia s opálenou letnou pokožkou, takže augustové obdobie bude pre vás to pravé orechové – bronz ste už nejaký nachytali a farba na koži vynikne. Ak sa necítite na výraznejšie plochy v podobe šiat alebo nohavíc, o slovo sa hlásia doplnky. Drobná kabelka výraznejšej zelenej farby, alebo našuchovacie šlapky či tenisky alebo mokasíny – to je alternatíva.

Čo sa týka pistáciových tónov, my sme pre vás vybrali niekoľko kúskov z výpredajových kolekcií, ale aj takých, ktoré sú už súčasťou nových kolekcií. Nech sa páči, tu sú!

Dámske
		minišaty Faithfull the brand,
		predávajú...
Dámska
		kabelka na dlhom ramienku z umelej
		kože....
+9Dámske oversized šaty
		COS, predávajú sa za
		79...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#leto #pistácie #trend #farba #leto 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite viac premýšľať nad tým čo jete, budete tak zdravšie jesť.
Nesťažujte sa neustále na svoju prácu,...

+ Zabudnite na stres a situácie, ktoré vás doňho dostávajú a uvoľnite sa.
V tomto období sa vám bude veľmi...