Módny súboj švédskych princezien! Sofia kontra Viktória na udeľovaní cien

14.06.2019 07:00

Na udeľovaní hudobných cien Polar Music Prize v Štokholme sa na červenom koberci ukázali aj princezná Sofia a princezná Viktória.

Zväčša je to britská kráľovská rodina a vojvodkyne Kate a Meghan, ktoré sú pod drobnohľadom verejnosti a médií, čo sa módy týka. Ale ani členky švédskej kráľovskej rodiny nemusia stáť bokom. Gala podujatia si vychutnávajú v štýlových šatách aj členky švédskej kráľovskej rodiny. Aktuálne sa na udeľovaní hudobných cien Polar Music Prize v Štokholme pred objektívmi objavili princezná Sofia a princezná Viktória.

Korunná princezná Viktória (41) prišla na podujatie v jemnej ružovej róbe z tylu s bohatou sukňou. Model mala previazaný v páse širokým opaskom a predná časť šiat jej odhaľovala nohy. Pod model je podpísaný návrhár Salem Fessahaye, k róbe princezná doladila béžové lodičky značky Dior.

Princezná Sofia (34), ktorá je manželkou brata korunnej princeznej Viktórie, Carla Philipa, zvolila neprehliadnuteľný model značky Dolce & Gabbana, ktorý bol posiaty výraznými vzormi kvetov. Rozpustené vlasy si ozdobila červenou čelenku a pozornosť pútali aj jej výrazné zlaté náušnice v hippie štýle.

Princezná Sofia a jej manžel, princ  Carl...
Princezná Sofia a jej manžel, princ Carl Philip počas udeľovania POLAR MUSIC PRIZE 2019. Autor: Profimedia

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princezná Sofia #princezná Viktória
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nenahovárajte si, že vám niečo je, sami si to tak privolávate.
Všetko dnes vyjde podľa vašich predstáv,...

+ Uvoľnite sa, nebuďte neustále napätý a zamračený ako keď máte bolesti.
Úspech nedosiahnete krikom a...