Zasa ste vo sne videli, ako si váš drahý užíva v posteli s inou?

Ráno sa zobudíte celá preľaknutá a pýtate sa, prečo? Čo takéto sny znamenajú?

spánok, posteľ, nespavosť
Čo sú to za sny o nevere?
Autor:

Často sa v noci zobúdzate celá preľaknutá, pretože vo sne prichytíte vášho partnera pri nevere? Pozeráte sa, ako si užíva milostné hrátky s inou… Uf, našťastie, je to len sen. Ale prečo sa vám vôbec sníva o čomsi takom?

Hlavnú rolu zohrávajú pri takýchto snoch vaše strachy. Niekde v sebe ste presvedčená, že pre partnera nie ste taká atraktívna, príťažlivá či vzrušujúca ako kedysi. Aj to je dôvod, prečo si ho predstavujete v sne pri sexe s inou ženou, potencionálnou sokyňou. Ak sa to pritrafí raz za čas, nie je to žiadna dráma. A stačí sa nad ňou pousmiať, ak prvotný šok prejde.

Ak sa však táto nočná mora opakuje, je čas ju riešiť. Ako? Musíte o nej povedať vášmu partnerovi. Niekedy celkom stačí jeden rozhovor, počas ktorého vás partner upokojí a jasne vám povie, ako veľmi vás miluje a aj to, že ste preňho neskutočne príťažlivá žena. Ak máte sexu málo, aj tu pomôže otázka, prečo? Má toho veĺa v práci, je pod stresom a podobne…

Spoločne sa potom snažte nájsť viac času pre váš sexuálny život. Prejavujte si viac obyčajných každodenných nežností. Aj to postačí, aby ste sa upokojili a mali opäť pokojný spánok. Ak navyše budete pracovať aj na pravidelnejšom sexe, sny o partnerovej nevere sa rozplynú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

láska, vzťah, rande, romantika v prírode

Päť dôvodov, prečo partnerovi povedať každý deň: 'Ľúbim ťa!'

22.03.2017 17:00

Akoby sa z bežnej partnerskej komunikácie vytrácala neha, láska a slová lásky. Ľúbim ťa.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.

Theresa Mayová

Zverejnili video, na ktorom ochranka odvádza Mayovú z miesta útoku

24.03.2017 10:23

Britský denník The Sun zverejnil video, ktoré zobrazuje ako členovia ochranky odvádzajú do auta premiérku Theresu Mayovú počas stredajšieho teroristického útoku.