Milostné polohy ako stvorené na dráždenie G bodu!

Nechajte na chvíľu bokom úvahy, či bod G vôbec existuje. Jednoducho vyskúšajte polohy, ktoré sú dokonalé na jeho stimuláciu. Zabudnite sa dráždenie samej seba a zapojte do aktivity aj partnera.

sex, vzťah, intimity
Vyskúšajte namiesto klasiky nové spôsoby milovania, z ktorých budete profitovať obaja.
Autor:

Vždy lepšie vo dvojici

Väčšina receptov a techník na objavovanie moci G bodu je zameraných na stimuláciu prstami, no vo dvojici je rozkoš vždy lepšia, aj keď hrozí, že partner sa nemusí vždy trafiť. V niektorých polohách je ale táto šanca veľmi vysoká. Preto vyskúšajte namiesto klasiky nové spôsoby milovania, z ktorých budete profitovať obaja. Pritom nejde o žiadnu extra gymnastiku.

Malý výťah

Inšpirujte partnera, aby si na vás neľahol štandardným spôsobom, ale si kľakol a posadil sa na päty. Vy si pred neho ľahnete, ale pod zadok si dáte vankúše, prípadne podušky tak, aby mohol do vás vniknúť a neopustil svoj postoj na pätách. Má obmedzenú pohyblivosť, čo znamená, že do veľkej miery bude samotný pohyb na vás. Zdvihnutie panvy a smerovanie partnerovho údu smerom nahor vytvára priaznivé podmienky na zásah G bodu. Pre niektoré ženy je to dokonca pozícia, v ktorej dosahujú mokrý orgazmus.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Odzadu a opačne

Bod G je prístupný aj pri polohe zozadu, teda v klasickej doggy pozícii. Lenže dobrý milenec rozhoduje o tom, či budete držať, alebo stonať skutočnou rozkošou. Malou pomocou je, ak partner na vás v podstate vysadne. Vtedy jeho penis nesmeruje priamo, ale smerom dole a uhol, ktorý zviera vďaka prirodzenej bariére zadku, je presne postačujúci pre bod G. Nerozhoduje totiž ako hlboko sa do vás dostane, ale aké miesta zasiahne. Výhodné je, ak si aj ľahnete na brucho a jemne nadvihnete zadoček.

Nohy na plecia

Budete s nimi utekať priamočiaro k vyvrcholeniu. Muž si opatrne sadne, alebo kľakne a vy mu vyložíte nohy na plecia. Tým sa vám automaticky zdvihne panva do mostíka, zadok si opriete o jeho stehná a môžete stupňovať túžbu. Táto polohe rozhodne nepatrí k tým s najhlbším prienikom, ale ak vám nejde len o dobýjanie, ale pekné a erotické milovanie, práve tu zacítite, že bod G má každá žena.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

znamenie ryby, ryby

Žena v znamení ryby - romantička, čo vybuchuje ako sopka

20.02.2017 13:00

Astrológovia hovoria o tomto znamení ako o jednom z najjemnejších - a to nielen, keď hovoríme o ženách.

zena, smutok, tyranie

Váš drahý nie je bez minulosti! Ale neriešte ju stále dookola

20.02.2017 11:00

Váš partner má za sebou niekoľko vzťahov, rovnako ako vy. No zatiaľ, čo on sa vašou minulosťou netrápi, vy po jeho predošlom živote stále pátrate.

rozvod, rozchod, hádka

Sľubný začiatok, rýchly koniec! Láska z toho nebude

19.02.2017 11:00

Prvé dni či týždne bol z vás celkom unesený. Ako však čas plynie, jeho nadšenie stráca na intenzite.

Transpetrol

Transpetrol chce vybudovať nové nádrže na ropu

20.02.2017 14:07

Slovensko bude mať nové skladovacie nádrže na ropu. V levickom okrese v obci Tupá plánuje Transpetrol vybudovať dve nové nádrže.

Pence, Kaine

USA žiadajú, aby Rusko plnilo svoje záväzky z Minska

20.02.2017 13:57

Spojené štáty nemenia pohľad na ukrajinskú krízu, povedal americký viceprezident Mike Pence.

deti, školy, krúžky, aktivity, futbal, šport, školáci

Vzdelávacie poukazy budú nahradené príspevkami

20.02.2017 13:30

Koniec vzdelávacích poukazov? Zrušenie poukážok, cez ktoré sa financujú krúžky a iné záujmové aktivity školákov, navrhuje ministerstvo školstva v novele zákona.

graf, počítač, kancelária, neziskovka, žena, sekretárka, čísla, účtovník,

Nemecký inštitút: Voľný obchod s Ruskom by prospel celej EÚ

20.02.2017 13:16

Zóna voľného obchodu medzi Európskou úniou, Ruskom a ďalšími štátmi eurázijského regiónu by priniesla ekonomické výhody.