Milostné polohy ako stvorené na dráždenie G bodu!

Nechajte na chvíľu bokom úvahy, či bod G vôbec existuje. Jednoducho vyskúšajte polohy, ktoré sú dokonalé na jeho stimuláciu. Zabudnite sa dráždenie samej seba a zapojte do aktivity aj partnera.

sex, vzťah, intimity
Vyskúšajte namiesto klasiky nové spôsoby milovania, z ktorých budete profitovať obaja.
Autor:

Vždy lepšie vo dvojici

Väčšina receptov a techník na objavovanie moci G bodu je zameraných na stimuláciu prstami, no vo dvojici je rozkoš vždy lepšia, aj keď hrozí, že partner sa nemusí vždy trafiť. V niektorých polohách je ale táto šanca veľmi vysoká. Preto vyskúšajte namiesto klasiky nové spôsoby milovania, z ktorých budete profitovať obaja. Pritom nejde o žiadnu extra gymnastiku.

Malý výťah

Inšpirujte partnera, aby si na vás neľahol štandardným spôsobom, ale si kľakol a posadil sa na päty. Vy si pred neho ľahnete, ale pod zadok si dáte vankúše, prípadne podušky tak, aby mohol do vás vniknúť a neopustil svoj postoj na pätách. Má obmedzenú pohyblivosť, čo znamená, že do veľkej miery bude samotný pohyb na vás. Zdvihnutie panvy a smerovanie partnerovho údu smerom nahor vytvára priaznivé podmienky na zásah G bodu. Pre niektoré ženy je to dokonca pozícia, v ktorej dosahujú mokrý orgazmus.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Odzadu a opačne

Bod G je prístupný aj pri polohe zozadu, teda v klasickej doggy pozícii. Lenže dobrý milenec rozhoduje o tom, či budete držať, alebo stonať skutočnou rozkošou. Malou pomocou je, ak partner na vás v podstate vysadne. Vtedy jeho penis nesmeruje priamo, ale smerom dole a uhol, ktorý zviera vďaka prirodzenej bariére zadku, je presne postačujúci pre bod G. Nerozhoduje totiž ako hlboko sa do vás dostane, ale aké miesta zasiahne. Výhodné je, ak si aj ľahnete na brucho a jemne nadvihnete zadoček.

Nohy na plecia

Budete s nimi utekať priamočiaro k vyvrcholeniu. Muž si opatrne sadne, alebo kľakne a vy mu vyložíte nohy na plecia. Tým sa vám automaticky zdvihne panva do mostíka, zadok si opriete o jeho stehná a môžete stupňovať túžbu. Táto polohe rozhodne nepatrí k tým s najhlbším prienikom, ale ak vám nejde len o dobýjanie, ale pekné a erotické milovanie, práve tu zacítite, že bod G má každá žena.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

láska, vzťah, problém, nevera

Podviedli ste partnera? Čo s tým urobiť?

24.03.2017 17:00

Či už ste skĺzli v rámci partnerskej dôvery do slepej uličky z nerozvážnosti, túžby, alebo omylom, to nikto riešiť nebude. Otázkou ostáva najmä vec svedomia.

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

Benjamín Netanjahu

Izrael ignoruje zákaz BR OSN k výstavbe osád

25.03.2017 08:19

Izrael ignoruje decembrovú požiadavku rady, aby prestal s výstavbou osád na okupovaných palestínskych územiach.

Rím, stíhačky, trails

Stovky novinárov štrajkujú pri príležitosti Rímskeho summitu

25.03.2017 08:07

Stovky novinárov pracujúcich pre viacero talianskych médií ohlásili v piatok, že dnes vstúpia do štrajku.

Lyon, atentát

Pri streľbe v Lille utrpeli zranenia traja ľudia

25.03.2017 08:03

Traja ľudia utrpeli v piatok v noci zranenia pri streľbe v meste Lille na severe Francúzska.

počasie, pes, človek, lavička

Pred nami je zmena počasia a aj času

25.03.2017 08:00

Víkend zmien. Aj takto by sa dalo charakterizovať, čo sa nás čaká v sobotu a nedeľu.