Príbeh: Premrhané roky? Skôr škola života!

Čím skôr, tým lepšie! Pravdaže, nemôžete o tom hovoriť na prvom rande, ale dávkujte postupne, aby sa nestalo to, čo 28-ročnej Petre.

bozk, láska, milenci, vzťah, romantika
Ilustračné foto.
Autor:

„Bola som dlho sama, preto, keď som stretla "toho pravého“, chcela som mu vo všetkom ulahodiť," spomína si na začiatky. Ukazovalo sa, že problémy sú neprekonateľné, preto hneď po prvom rande informovala sestru o tom, že „je tam veľa prekážok, asi z toho nič nebude“. „A plakala som do vankúša. Jej partner bol z Maďarska a veľa pracoval. "Áno, bol workoholik. Nikdy som nechcela takého muža, ktorý na mňa vôbec nebude mať čas,“ skonštatovala.

A to čo nechcela, sa v jej živote vyskytlo. „Po mesiaci "čudného vzťahu“ som si uvedomila, že som vlastne sama. Čo sa zmenilo v mojom živote? Keď sa mi v byte upchal záchod, volala som si inštalatéra, pretože môj priateľ bol v Maďarsku, alebo niekde na cestách. Bolo Valentína a ja som bola kde? Sama! Ale hrial ma pocit, že niekto niekde ma ľúbi a ja sa s ním možno o mesiac na chvíľu stretnem. Takto som si vzťah nepredstavovala."

Čítajte viac príbehov

Lenže… On bol seriózny muž. O tom, aký život vedie, ju informoval už na prvom rande! „Pozeral sa mi do očí a vážne sa pýtal, či to naozaj chcem. Pretože doteraz od neho všetky ženy utiekli, dokonca, so žiadnou v jednej domácnosti nežil.“ Áno, áno, nevadí, naša láska všetko prekoná, hovorila si. A ešte častejšie túto formulku: Všetko sa časom zmení. A stalo sa čo? Nič sa nezmenilo. „Bola som stále frustrovanejšia.“

Zabila s ním veľmi veľa času. Čakaním na to, že všetko sa časom zmení. „Už mám dávno nového partnera, takže na svoj bývalý čudný vzťah môžem len tak trpko spomínať. A radiť? V tomto smere sa asi nedá. Prišla som na to, že asi každý človek si musí prejsť tým svojim peklom, aby niektoré veci pochopil. Hlavne, čo vo vzťahu nechce. Prišla som tiež vďaka dvom "premrhaným rokom“, alebo škole života aj na to, že vo vzťahoch sa treba zamerať na seba," uviedla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

žena, smútok

Ublížil vám? Päť spôsobov ako zabudnúť na lámača sŕdc!

26.03.2017 15:28

Vyzeral dokonale. Oči, slová, gestá. Tváril sa ako pán dokonalý a práve tým vás oklamal, zranil a zradil. Zlomené srdce je príhoda, ktorá sa stane väčšine žien.

láska, vzťah, romantika, zaľúbenie

Každodenná romantika. Praktické tipy, ktoré vám zlepšia vzťah!

26.03.2017 08:00

Budovanie pekného, plnohodnotného a romantického vzťahu rozhodne nie je postavené na sviečkach, víne a večeri raz v týždni.

sex, vzťah, intimity

Rýchly návod, ako zlepšiť potešenie zo sexu bez ohľadu na polohu

25.03.2017 11:00

Sexuálnu pozíciu vnímajte len ako prostriedok a nie hlavný zdroj potešenia. Koľko rozkoše si odnesiete z postele, nezáleží len od toho, ako si preložíte nohy.

jemen

UNICEF: V Jemene je až pol milióna detí v ohrození života

27.03.2017 07:59

Pre vojnu, hlad, chorobámy a chudobu je v Jemene v ohrození života približne 462-tisíc detí. Od začiatku konfliktu v roku 2014 ide o nárast o 200 percent.

tatry, hory, turisti, túra, kopce, štíty,

Tragédia v Tatrách si vyžiadala dva mladé ľudské životy

27.03.2017 07:24

Vysoké Tatry boli v nedeľu dejiskom tragédia, ktorá si vyžiadala životy dvoch mladých mužov.

Ivanka Trump

Ivanka Trumpová sa zúčastní na ženskom summite v Berlíne

27.03.2017 07:16

Ivanka Trumpová, dcéra prezidenta USA Donalda Trumpa, plánuje cestu do Nemecka, aby sa tam zúčastnila na summite o posilnení ekonomického postavenia žien.

dôchodok, dôchodca, penzia, peniaze

Výber všetkých úspor z II. piliera nebude pre každého

27.03.2017 07:00

Nie každý, kto na to bude mať nárok, si bude môcť po odchode do penzie vybrať peniaze z II. piliera hneď. Závisí to od konkrétnej DSS.