Dieťa v znamení ryby: Kam ma uložíš, tam budem

Hoci by ste to nepovedali, predsa je to tak. Znamenie ryby sa vo zverokruhu nachádza na poslednom mieste, čiže na chvoste. A dosť to o ňom vypovedá.

znamenie ryby, ryby
Dieťa v znamení ryby.
Autor:

Vyhýba sa konfliktom

Astrológovia to vysvetľujú tým, že „pozbieralo“ z ostatných znamení to, čo uznalo za vhodné. Znamená to teda, že ľudia, narodení v znamení ryby sú miš-maš. Logicky z toho vyplýva, že by sme ho mohli považovať za najnekonfliktnejšie znamenie zverokruhu, pretože, jednoducho povedané, s každým si rozumie, konfliktom sa vyhýba.

Bude mlčať

Podobne ako živá ryba, aj ľudia, narodení v znamení ryby mlčia. Veľa toho nepovedia a ešte viac si nechávajú výlučne pre seba. Občas nimi nepohnete. S mlčanlivosťou sa spája pokoj, čo poteší mnohých rodičov. Ono by sa rado ticho hralo, samo, alebo s niekým, a keď sa dozvie tajomstvo, neočarí ho síce natoľko, ako malého vodnára, ale udrží ho v sebe, bude mlčať.

Potrebuje nakopnúť

Na rozdiel od malého barana, vyhrali ste, rodičia rybky, pretože u nej vám vôbec nehrozí, že sa začne hádzať o zem, len čo nebude tak, ako si zmyslelo. Skôr rátajte so stavom „kam ma položíš, tam budem“. Pozor však na to, aby dieťa príliš nezlenivelo, treba ho neustále zapájať do rôznych činností – na rozdiel od ohnivého barana či leva, potrebuje „nakopnúť“.

Čítajte viac o iných znameniach

Snívať je super

Ryby sú okrem mlčanlivosti známe aj svojím snívaním, fantazírovaním, fabulovaním. Tiež to možno považovať za peknú vlastnosť, avšak pozor, aby to neskĺzlo do roviny, že si so svojím vyfantazírovaným životom vystačí – ryba sa k nemu bude neustále utiekať. V predstavách, tam niekde ďaleko od naozajstného sveta, tam ju to baví!

Pozor na pohodlnosť

Čo si ešte na tejto malej rybe určite všimnete, je ďalšia charakteristická črta, ktorá sa podobá lenivosti a pokoju – ide o pohodlnosť. Nesmiete dopustiť, aby spohodlnelo. Najviac týmto deťom pomôže, ak majú akýsi plán, spísané ciele, ktoré chcú dosiahnuť, jednoducho, aby ich život kamsi smeroval. V prípade ryby to možno docieliť skôr v umení ako v športe.

Ako v rukavičkách

Nezabúdajte tiež na to, že ryba je príliš citlivá, budete mať občas pocit, že s ňou treba narábať ako v rukavičkách. Ale stojí to za to. Práve túto citlivosť neskôr ocení žena, ktorá si rybu vyberie za životného partnera. Vráťme sa však ešte na chvíľu do detstva. Podobne, ako malý kozorožec, ktorý to na sebe nedá poznať, aj ryba potrebuje pochvalu. Ona totiž nikdy nie je na „istom“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
tehotenstvo, tehotná žena, menštruácia

Menštruácia ovplyvňuje našu plodnosť. Čítajte, ako

20.03.2017 11:00

Aktuálna štúdia ukázala, že čas prvej menštruácie má vplyv na plodnosť žien.

rodina, príbuzní, babka, vnučka, puzzle, hra

Ako sa vyhnúť opakovaniu rodičovských chýb? Je to vôbec možné?

18.03.2017 08:00

Sme naozaj slobodní v tom, aby sme sa stali takým človekom, akým chceme byť?

tínedžer, výchova

Tínedžer v dome nemusí byť postrachom

17.03.2017 09:30

Osvojte si zásady zvládania tínežera. A spolunažívanie môže prebiehať v relatívnom mieri.

Koniec diaľnice, diaľnica, značka

Nemecké diaľnice od roku 2019 spoplatnia

24.03.2017 11:06

Vodiči osobných áut budú musieť od roku 2019 platiť za jazdu na nemeckých diaľniciach. O zavedení mýta rozhodol Spolkový snem.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.