Pozvite kvetinovú jar do svojho bytu

Aj váš byt cíti blížiacu sa jar! Preto neurobíte chybu, ak siahnete po kvetinových vzoroch na obliečkach, tapetách či šálkach.

Poobzerajte sa v obchodoch či na internete, vecičiek s kvetinovými vzormi nájdete neúrekom.

Doprajte si raňajky na kvetinovom riade. Šálky či taniere zdobené drobnými kvetmi pôsobia síce romanticky, ale aj skôr racionálne tipy si dokážu pohľad na pekný servírovací riad vychutnať.

Raňajková súprava, Tchibo
Raňajková súprava, Tchibo

Kvety do bytu môžete pozvať aj prostredníctvom vašich stien. Kvetinové nálepky oživia akýkoľvek interiér a postarajú sa o zaujímavý detail na bielej či farebnej stene.

Nálepky na stenu, Bonami.sk
Nálepky na stenu, Bonami.sk

A napokon, prečo sa nevyspať na rozkvitnutej lúke? Posteľné obliečky alebo vankúše s poťahmi s kvetinami navodia atmosféru blížiacej sa jari. Ďalšie kvetinové inšpirácie si pozrite v našej galérii.

Poťah na vankúš, Ikea
Poťah na vankúš, Ikea
© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

30.03.2017 22:55

Evanjelická diakonia sa v rámci svojej činnosti a pôsobnosti zaoberá sociálno-diakonickou prácou, ktorú poskytuje pre rôzne sociálne skupiny.

Bašár Asad

Pre Trumpovu administratívu nie je prioritou Asadov odchod

30.03.2017 22:55

Spojené štáty už nebudú v rámci snáh o urovnanie konfliktu v Sýrii prioritne trvať na odchode sýrskeho prezidenta Bašára Asada.

Južná Kórea, Pak Kun-hje

Južná Kórea vydala zatykač na zosadenú prezidentku

30.03.2017 21:37

Juhokórejský súd vydal zatykač na zosadenú prezidentku Pak Kun-hje, ktorá čelí obvineniam z úplatkárstva, zneužitia právomocí a vyzradenia štátneho tajomstva.

dolára, peniaze, bankovky

CBO: Verejný dlh USA vzrastie za 30 rokov na dvojnásobok

30.03.2017 20:50

Americký verejný dlh vzrastie pri platnosti súčasných zákonov o daniach a výdavkoch po 30 rokoch na 150 percent ročného výkonu ekonomiky.