Kristína Greppelová: So synom pred seriálovými kamerami? Áno či nie?

Obľúbená herečka je mamou 9-ročného syna. Prečo si s ním nezahrala v aktuálnej seriálovej novinke Prázdniny?

Kristina Greppelová
Kristína Greppelová v seriáli Prázdniny.
Autor:

Už v stredu večer na JOJ-ke štartuje nový seriál s názvom Prázdniny. A keďže ide o komediálny seriál o lete, rodičoch a ich ratolestiach, objavia sa pred kamerami aj deti. Jednou z hlavných ženských predstaviteliek je aj Kristína Greppelová, ktorá je seriálovou mamou dcéry. V skutočnom živote má syna vo veku deväť rokov. Nechcela, aby si spolu s ňou v seriáli Prázdniny zahral?

„Chvíľu som nad takou možnosťou rozmýšľala, ale tým, že sa nakrúcalo počas prázdnin a on ich celé trávil v Chorvátsku, nechcela som ho o ne pripraviť. Mohol si užiť voľno s rodinou, sesternicami a starými rodičmi, ja som za nimi často jazdila,“ opísala herečka, ktorá je seriálovou manželkou Marka Igondu.

Kristína Greppelová (vpravo) a marko Igonda v seriáli
Prázdniny.
Kristína Greppelová (vpravo) a marko Igonda v seriáli Prázdniny.
Autor: JOJ

S deťmi sa jej v seriáli pracovalo výborne a nebola by proti, ak by si rolu zopakovala aj v ďalšej sérii. „Dúfam, že Prázdniny sa u divákov chytia, aby sme mohli opäť točiť s celým tímom,“ dodala Greppelová.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

30.03.2017 22:55

Evanjelická diakonia sa v rámci svojej činnosti a pôsobnosti zaoberá sociálno-diakonickou prácou, ktorú poskytuje pre rôzne sociálne skupiny.

Bašár Asad

Pre Trumpovu administratívu nie je prioritou Asadov odchod

30.03.2017 22:55

Spojené štáty už nebudú v rámci snáh o urovnanie konfliktu v Sýrii prioritne trvať na odchode sýrskeho prezidenta Bašára Asada.

Južná Kórea, Pak Kun-hje

Južná Kórea vydala zatykač na zosadenú prezidentku

30.03.2017 21:37

Juhokórejský súd vydal zatykač na zosadenú prezidentku Pak Kun-hje, ktorá čelí obvineniam z úplatkárstva, zneužitia právomocí a vyzradenia štátneho tajomstva.

dolára, peniaze, bankovky

CBO: Verejný dlh USA vzrastie za 30 rokov na dvojnásobok

30.03.2017 20:50

Americký verejný dlh vzrastie pri platnosti súčasných zákonov o daniach a výdavkoch po 30 rokoch na 150 percent ročného výkonu ekonomiky.