Surovcová strávi jeseň v Amerike: S manželom? Najprv ju čaká kariéra!

, 23.10.2018 07:00

Napriek tomu, že väčšiu časť roka trávi v zahraničí, patrí tanečnica a modelka Ivana Gáborík Surovcová medzi populárne tváre domáceho šoubiznisu. Leto si užívala na viacerých miestach, jeseň ju čaká v USA.

Tanečnica a modelka Ivana Gáborík miluje jogu.
Tanečnica a modelka Ivana Gáborík miluje jogu. Autor: REEBOK

„Je to pre mňa čas, keď musím Slovensko opustiť. Nie je žiadne tajomstvo, že odlietam za mojím manželom, ale ešte predtým, ako poletím za Mariánom do Kanady, zastavím sa v Los Angeles. Musím tam zariadiť pár dôležitých vecí, keďže sme tam posledné roky žili,“ uviedla pre médiá Gáborík Surovcová.

Pohľadná blondínka by si v Amerike pokojne mohla užívať život manželky v domácnosti, ale ona nie je práve tento typ. Aj preto sa neustále snaží o nové aktivity či profesné skúsenosti. „Rada by som sa zúčastnila aj na kastingoch do reklám, či absolvovala ďalšie fotenia, keďže v Amerike mám pracovné víza a Los Angeles je na takéto možnosti ako stvorené,“ komentovala Surovcová, ktorá sa nedávno ocitla na titulnej strane populárneho slovenského ženského magazínu.

Tanečnica a modelka Ivana Gáborík ako modelka...
Tanečnica a modelka Ivana Gáborík ako modelka športového oblečenia. Autor: REEBOK

Ako modelka, ale zároveň ambasádorka však už v lete nafotila tiež kolekciu športového oblečenia. Výber blondínky do tejto role je celkom logický, keďže odmalička milovala pohyb a jej život je spätý so športom, tancom a pohybovými aktivitami vo všeobecnosti.

Mnoho žien pri pohľade na ňu sa pýta otázku, čo vlastne robí, že sa udržiava v takej skvelej forme. Popri tanci je to podľa Ivany Gáborík nepochybne joga alebo beh. „Som tiež veľká fanúšička cvičenia pod názvom pilates reformer,“ uviedla. Toto cvičenie si možno vyskúšať aj v niekoľkých špecializovaných zariadeniach na Slovensku.

Hokejista Marián Gáborík a jeho snúbenica Ivana...
Hokejista Marián Gáborík a jeho snúbenica Ivana Surovcová na archívnom zábere. Autor: Robert Hüttner, Pravda

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#cvičenie #kariéra #pohyb #tanec #Ivana Surovcová #kasting #Ivana Gáborík
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nič nebude ako predtým, keď sa sami nezačnete snažiť.
Niekedy stačí jedno slovo a môžete všetko iba...

+ Nenamáhajte svoje srdce, potrebujete kľudnejší režim ako doteraz.
Všetko je v najlepšom poriadku, nemáte...